Alte știri din fotbal
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
0
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
0
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum!”
5
Știri din fotbal internațional
După Inter - Liverpool, Chivu a ajuns în direct cu antrenorul adversarei din Serie A: „Fără comentarii...”
0
Jucătorii lui Inter, indignați de faza care a decis meciul cu Liverpool: „Nu există explicație pentru penalty”
0
„Penalty de Oscar! De trei ori Oscar!” » Ridică semne de întrebare privind faza decisivă din Inter - Liverpool: „Neamț pentru neamț”
0
Ce crede Nicolae Dică, prezent la GSP Live Special, despre faza care a decis Inter - Liverpool
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Din cate stiu, contactarea unui jucator cand este sub contract cu un club este sanctionabila si clubul care face oferta poate si reclamat si sanctionat. Becali face asta cu toti, ii momeste cu bani apoi dupa un meci prost, jucatorul ala e cel mai prost jucator din lume si il arunca ca pe o masea stricata. Drept dovada, a cumparat de ani de zile tot ce e mai bun pe piata si mereu au luat altii camptionatul.
RAPID WIEN-STEAUA BUCHAREST 23 08 2018 ORF EINS
Scopul nostru este sa avem o echipa puternica la nivel international, stadion modern , o politica de crestere constanta nu doat pepiniera de jucatori. Pentru asta *** tre' sa plece. Legal putem sa-l umplem de amenzi cu ce strigam la meci si sarantocu' pleaca. Publicam ceva inainte pe net si ne cerem scuze in avans la toti negrii si toate religiile si femeile si le explicam ca este pentru " the better good" sa ne ierte ca n-avem nimik cu ei. Hai va pup si nu va mai injurati p'aci.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GIGI BECALI CANCERUL FOTBALULUI ROMANESC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .....................'' Aflând despre tensiunile iscate în "Ștefan cel Mare" cu oferta lui, Becali a intervenit telefonic și l-a contactat pe impresarul mijlocașului pentru a plusa la ofertă: "Spune-i băiatului că-i dau 20.000 de euro pe lună, nu 15.000!". ''' NU MAI AVEM LEGI LA FRF ?????????? BECALI POATE SA IA ORICAND UN JUCATOR SUB CONTRACT ??????????????????????????????? NEA JIJI TE-A *** BANII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOSOROG NEBUN
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da da da , ar cumpara si becurile de la lampe si tot degeaba . Pai Qaka a fost luat direct pentru blat in meciul direct sezonul trecut (rosu luat fara rost , 0 pase corecte , cel mai prost meci jucat de el tot anul :)))))) ) si fc fcsb tot a pierdut meciul si campionatul . Ciobanul incearca de ani de zile sa faca o cooperativa in liga 1 iar faptul ca cel mai bun jucator al echipei adverse este ofertat inaitea meciului direct e ceva deja arhicunoscut . Cu toate astea , pierde de 3 ani campionatul contra unor echipe create intr-un singur an .
"Dan Nistor a vrut să nu se mai antreneze azi și a dat ultimatum" alo ziaristul de la spiru haret se aude? Dan nistor nu a vrut sa se mai antreneze :D
minciuni gigiste
Au si suporterii vina lor , ca nu s au implicat financiar , l au lasat pe Ngoita singur.Sunt atatia care ar dori sa sprijine clubul , dar trebuie organizati.Cine sa i organizeze?Vorbe , vorbe si iar vorbe.
Daca l dau si pe Nstor , cu ao aparare de 2 bani , cu un atac de 3 bani, DINAMO anul asta are drumul spre retrogradare asigurat.Si asa e foarte complicat.Dar, exista un DAR , au avut timp in peroada de play out si dupa sa si caute jucatorii de care aveau nevoie.Dar si un alt DAR , acolo sunt oameni in interiorul clubului care habar nu au , sau nu au nimc in comun cu managementul sportiv si nu au in gena talent in a cunoaste si a descoperi jucatori de valoare , trebuie sa ai ochi .Ei sunt destui si in ligile inferioare , dar trebuie cautati.Inainte de 89, Dinamo avea cativa sateliti care i cresteau jucatori , aveau antrenori descoperitori de talente in centrul lor , ca Piti Varga si altii , acum au numai ageamii.E complicat si tarziu , inca un an compromis , ca atatia altii , dar asta e , ne ducem pe toboganul incompetentei .
un alt articol *** neasumat prin semnatura de niciun *** de jurnaliot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.