Comentarii (53)
cpt.ahab  •  09 Martie 2020, 13:34

Dinamo a ajuns un club de râs, din orice unghi l-ai privi.

matchpoint  •  09 Martie 2020, 14:09
Postat de pe 09 Martie 2020, 14:08

Nu-mi purta de grija, cracanel gigist! Intrebam profesionistii presei sportive romanesti. Tu esti doar musca din dosul calului...

Esti foarte agitat, sa nu faci cumva vreun atac cerebral, ai grija, Azorel.

stelistcivil  •  09 Martie 2020, 14:08

Oricum echipa de la Rin nu mai are obiective sezonul asta. Evenimentul maxim pentru ei, s-a intamplat deja: meciul cu Steaua. Revelionul lor anual! In rest, cuminti in insolventa lor!

jabs  •  09 Martie 2020, 14:18
Postat de pe 09 Martie 2020, 14:10

Matchpoint, mirosi infect a oaie...

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jabs  •  09 Martie 2020, 14:16
Postat de pe 09 Martie 2020, 14:10

Vad nenumarate frustrari gigiste de turmă. Specific retardatilor gigisti....

vai ca voi tare inteligenti mai sunteti latrai puricoshi...#doardiviziab

cpt.ahab  •  09 Martie 2020, 13:53
Postat de mariuss72 pe 09 Martie 2020, 13:42

Daca nu se petrece vreo minune, Dinamo va retrograda...poate nu editia asta, dar cu siguranta va veni si ziua aia. Acum ceva ani a fost o drama sa picam in playout, acum vedem o reusita sa luam licenta. E foarte posibil sa se ajunga si la faliment...unde e multa prostie si lacomie, e posibil orice.

Țin cu Dinamo începând cu acel meci de pomină, Dinamo-Inter 3-2, când ai noștri au reușit să întoarcă scorul în prelungiri, ceea ce rar i se întâmplă vreunei echipe românești. Au mai fost perioade dificile la club( pe la jumătatea anilor '90, de pildă), dar niciodată nu mi-a fost urât să mă uit la meciurile noastre, așa cum se întâmplă acum. Pur și simplu, nu pot rezista mai mult de câteva minute fără să simt nevoia să schimb canalul. Fotbal obositor, chinuitor pentru spectatori, situație la club complicată, sărăcie lucie, conducători penibili. Sincer, simt că m-ar lăsa rece o eventuală retrogradare. Și așa nu mai avem nimic frumos de spus în liga I( cu rarele excepții furnizate de suporteri!).

spartcapus  •  09 Martie 2020, 13:30

Sa-i dea in judecata daca nu vor sa plateasca! Adica pe Negoita, ca el l-a adus si i-a facut contract!

vishnu  •  09 Martie 2020, 17:15

Mare prostie a facut ca a acceptat amanarea. O sa primeasca banii la licenta urmatoare, daca o mai avea de la cine.

grim_reaper_cu_tesla  •  09 Martie 2020, 15:34

Mai nea Edi adica cum '' Șefii dinamoviști l-au luat sentiment pe Dusan '' ???? bre matale citesti ce scrii ?? am ajuns eu cu 4 clase sa te corectez ?? da-o naibii de treaba

matchpoint  •  09 Martie 2020, 14:21
Postat de pe 09 Martie 2020, 14:10

Matchpoint, mirosi infect a oaie...

Inseamna ca locuiesti intr-un saivan, de acolo si mirosul.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6