Alte știri din fotbal
Oțelul Galați a luat o decizie neașteptată: a negociat cu Bratu și cu Balint, dar alt antrenor va semna pentru sezonul viitor
0
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele de start
0
FC Bacău, câștigătoarea Cupei de Tineret » Victorie la limită în fața Petrolului Ploiești
0
Universitatea Craiova a negociat cu FCSB pentru Ștefan Târnovanu » Mihai Rotaru: „Ne-am dat seama că ne trebuie un portar”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea îl vrea înapoi pe Thiago Silva » Rolul-surpriză pregătit pentru legenda braziliană
0
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Pedro, la despărțirea de Lazio: „Mi-a fost greu să-mi stăpânesc emoțiile”
0
L-au atacat pe Vinicius jr: „Probabil că deja își căuta plaja potrivită”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
Nu mor caii cand vrea un prost bai ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
„Orice om poate greşi, dar numai cel fără minte stăruie în greşeală.” - Cicero, un nene putin mai orator decat Burleanu :)))
Sa spuneti merci lui Negoita va ramane in istorie ca singurul patron din fotbalul romanesc care a scos din insolventa un club. Restul toate la expirarea termenului juridic vor intra in faliment.
Cea mai proasta masura sa bagi un jucator obligat.Usor,usor cravatele rosii invadeaza tara.
A murit economia romaneasca, acum incepe sa moara si entertaiment-ul: teatrul, sportul,cinematografia...din cauza unora ca Sandu, Burleanu, Gino, Dragomir, Negoita, Pazcany, Nicolae, Borcea, Turcu, Copos, Becali&co, MM, Popescu, Predescu, Mititelu, Netoiu, Iancu s.a. .... putem spune ca fotbalul a apus in aceasta tara....Cu un nivel de liga 3 privind calitatea si talentul jucatorilor din divizie, ne-am dus dracului...Mister Daum...wie kaputt sind..>!!!
asta e cand ajunge un securist habarnist,sa conduca un segment atat de important din sportul romanesc.
Securitatea prin Burleanu nu a reusit sa puna mana pe banii din drepturi tv ale cluburilor.
Gino Iorgulescu este la fel de vinovay ca si Borleanu de prabusirea fotbalului romanesc... Borleanu da semne de revenire ...insa Burta Verde Iorgulescu este total pe dinafara ...total habarnist...
Da mah Burleanu este vina nu toata clica aia becaliano-sanduleasca din spatele lui Iorgulescu.
In 3 ani nu veti mai avea cu cine sa formati Liga I bai burlenilor! Poate cu echipe din liga 3...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.