Comentarii (29)

rocky2  •  20 Februarie 2020, 20:49
Postat de Sofa King pe 20 Februarie 2020, 14:21

Pentru ca ne pasa de sport. 100%

Nu surprinde ca gsp a ajuns sa faca reclama telemelei lui Becali! Sunt curios ce urmeaza!

Adrian Popescu  •  20 Februarie 2020, 17:18

Toți eroii și deontologii din fotbal nu o să facă în șapte vieți ce a făcut Andone. Pe teren, de față cu mii de oameni i-a arătat curul lui Valentin. Oameni care și-au făcut istorie și blazoane de dizidenți nu au îndrăznit măcar să gândească să arate în public partea dorsală unui membru al familiei Ceaușescu...darmite pe stadion, în meci televizat!

marius.bxl  •  20 Februarie 2020, 15:27

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Sofa King  •  20 Februarie 2020, 14:21

Pentru ca ne pasa de sport. 100%

Militaru Daniel Marian  •  20 Februarie 2020, 14:03

Bai Andone cat poti sa fi de ***?***? Asta pt ca ai nevoie de banii si relatiile lui cu Pandele sa scapi de retrogradare.Ce *** de om.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

anastasiu  •  20 Februarie 2020, 10:31

Ando, ai albit degeaba! Auzi, gigi are cea mai buna branza !!! Credeam ca oile lui dau branza!

pafnutie.becaliu  •  20 Februarie 2020, 09:29
Postat de Bala Nicolae pe 20 Februarie 2020, 08:57

Falcosule ,la prima ora ii ei branza dl gigi si este normal sa-l lingusesti ca poate juca in ghencea. acum toti sunteti vecini.

Sa bage branza la produse românești la cora sa vedem si noi cum e....)))...

Geani Muraru  •  20 Februarie 2020, 09:09

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Bala Nicolae  •  20 Februarie 2020, 08:57

Falcosule ,la prima ora ii ei branza dl gigi si este normal sa-l lingusesti ca poate juca in ghencea. acum toti sunteti vecini.

parpalache  •  20 Februarie 2020, 08:39