Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Lasa ca si Varela a venit din liga a doua portugheza la nea Cocean, ca mai apoi sa il dea pe bani grei ciobanului la defuncta steoaea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai n-auzi ce a zis specialistul ala portughez, ca e piesa? Ar mintii portughejii?;-)
E unul din cei mai buni fundasi din Portugalia,dar joaca la o echipa care s-a salvat de la retrogradarea in liga 3. Logica "beton".
As fi foarte curios sa stiu cum l-a urmarit Andone pe acest jucator din liga 2 portugheza! Probabil ca a primit niste dvd-uri cu fazele lui cele mai reusite, va dati seama...
ba *** bearca , cinai facut numai supperpropuneri ptr dinamoe te-a platit ptr articolul asta ? din cate am vazut pana acum , ai facut numai superpropuneri ptr dinamo . ai ba grija cu cn umbla nevastata si lasadinamo in pace . la ora actuala , dinamo nu are nevoie d fundasi centrali : nedelcearu , marc , puljic , mevlja , m.popescu , c.saftescu , v.lica , a.dudea si c.dima c sant ba *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dezmintire: nu era vorba de "Académico de Viseu" ci de "Academica de Vişeu" sau de "Bradul Vişeul de Sus"
Nu stiu ce mai e pe acolo. Am locuit intre 1990 -2000 . Intr-adevar ploua mult dar in perioada aia Londra era foarte englezeasca . Nu stiu ce mai e pe acolo si nu ma mai intreseaza . Mi-am vazut de drumul meu si nu mi-am mai intors privirea inapoi .
In Londra tot timpu ploua, sunt zile caineasti :))))
Majoritatea dinamovistilor pe care ii cunosc acolo au facut, la 24 pentru ca multi imi ziceau ca chiuleau de la ore si sareau gardu ca sa se duca la meciuri, nu suportau o profesoara de istorie care ii zapacea la cap !!! Eu am facut generala la 307 pe la Obor, langa Luncsoara !!!
Am mai trecut pe langa scoala aia recent si acum parca nici nu mai o recunosc !!! Sa construit o gradinita iar in spate e batrana scoala !!! Terenu de fotbal este intradevar unu mare, dar pacat ca nu e pus gazon !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.