Alte știri din fotbal
Aliuță, când a auzit de Drăguș la FCSB: „Am fost în locul lui. Asta trebuie să facă!”
0
Nu vine prima victorie în Elite League! România U20, învinsă în Elveția
1
Gâlcă a primit întăriri în atac la Rapid
0
România U18 revine in extremis cu Danemarca, la Clinceni, și promovează în Liga A pentru calificarea la European!
2
Știri din fotbal internațional
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
0
Napoli a reacționat dur după absența nemotivată a lui Romelu Lukaku: „Va suporta consecințele de rigoare!”
0
Campioana lumii, zguduită de un scandal imens! Procurorii consideră că au suficiente dovezi
3
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
E ok, la anul scapati de fcsb, succes in liga 2!
Ai uitat sa zici de aranjamentele de la FC FCSB.. Sau nu dura emisiunea, la cat de multe aveai de povestit, si lasi totul pt o carte autobiografica?
Asa si-a facut Goian ucenicia pentru echipa hotilor de la fcsb aka steaua din ghencea.
De ce nu spune nimic de unele aranjamente ***' de magiun
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba a lui Șampanie! Aveți școala securității, aplicați metodele învățate, voi sunteți cei mai mari blatiști (doar nu degeaba vi se spunea kaprele roșii), dar aruncați cu noroi în alții. Voi erați în cooperativa lui Pădureanu, voi ați câștigat campionate cu șampaniile lui Borcea, voi de ani de zile stați "relaxați" cu cine se nimerește (***), doar să o împiedicați pe Steaua și tot voi țipați de alții.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.