Comentarii (8)

lukeflor  •  18 Aprilie 2017, 19:00

Alt italian care a prins gustul moldovencelor...

zarqa  •  18 Aprilie 2017, 16:37

Nu cred o boabă din ceea ce spune Fl.Prunea. De când îl știm ne-a dovedit, în timp, că este un mare mincinos, pervers și diversionist.

skrilla  •  18 Aprilie 2017, 11:39
Postat de Andrei Kolozsi pe 18 Aprilie 2017, 10:56

ce logica ar avea ca un miliardar italian sa se implice la fc copou ..din Romania. ?? Petarde fara sens ..daca un om de afaceri asa de potent vrea sa investeasca in fotbal o va face cumparand un club mare , important al europei. Pasarea malai viseaza...

Mda, pentru ca sa investesti intr-un club submediocru din liga a doua SUA, are intr-adevar logica.

jack_the_stripper  •  18 Aprilie 2017, 11:15

Pregatiti bannerul: ”Moldova - pământ italienesc!”

arsenie_b  •  18 Aprilie 2017, 11:13
Postat de Andrei Kolozsi pe 18 Aprilie 2017, 10:56

ce logica ar avea ca un miliardar italian sa se implice la fc copou ..din Romania. ?? Petarde fara sens ..daca un om de afaceri asa de potent vrea sa investeasca in fotbal o va face cumparand un club mare , important al europei. Pasarea malai viseaza...

Logica este urmatoarea: construieste langa stadion si un centru de recrutare pentru tinerele menajere moldovence aflate in cautare de domni italieni generosi

Andrei Kolozsi  •  18 Aprilie 2017, 10:56

ce logica ar avea ca un miliardar italian sa se implice la fc copou ..din Romania. ?? Petarde fara sens ..daca un om de afaceri asa de potent vrea sa investeasca in fotbal o va face cumparand un club mare , important al europei. Pasarea malai viseaza...

mihai_bn  •  18 Aprilie 2017, 10:42

Eu mă tot întreb cum le vine ”dragoste subită” unor broscoi, pardon, oameni de afaceri din Italia, pentru echipele din România. Oare nu ne ajung exemplele Zambon și Massone?! Dacă nu se mai implică municipalitatea din Iași, echipa dispare.

alexbibirica1  •  18 Aprilie 2017, 10:37

genul lui masone ?