Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi știe cum putem emite pretenții la Istanbul: „Mă refer la toți” » Cum este Darius Olaru după neconvocare
0
Ce s-a întâmplat astăzi la Poli Iași - Ceahlăul » Răzvan Burleanu a fost luat în vizor
1
Metaloglobus - Petrolul, duel în play-out-ul din Superliga » Ocazii mari
0
Unul dintre cei mai apreciați mijlocași ai Superligii după 7 victorii la rând: „Nu este un vis, ci un obiectiv” » Ironii pentru CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu a preluat o „gaură neagră”: „Spre 180 de milioane de euro”
0
Două goluri marcate în Brighton - Liverpool, duel în runda 31 din Premier League
0
Reconversia lui Eric Cantona! » Fostul mare atacant și-a lansat primul album, intitulat „Perfect imperfection”
0
Real Madrid s-a înțeles cu fotbalistul pentru cel mai tare transfer din istoria clubului: 160 de milioane de euro
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Eșec răsunător pentru Rusia în startul ofensivei de primăvară: 900 de ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Povestea navei Carpathia, prima care a ajuns lângă Titanicul scufundat și a ...
Libertatea
de ce suporterii Stelei sustin echipa lui Oprita? Daca Fcsb nu e Steaua inseamna ca nici nu a fost vreodata din 2003 incoace. Rezulta ca Oprita nu a jucat la Steaua ci doar la o echipa oarecare infiintata in 2003, logic nu?Ba mai mult, Oprita a jucat la Dinamo! Atunci de ce sustii echipa unui fost Dinamovist? Dragi suporteri ai peluzei nord, Mihaita Nesu este Stelist sau Fcsbist? Atunci ,cu scuzele de rigoare, voi ori nu aveti cap sa ganditi rational ori ipocrizia si ura fata de alte persoane v-au convins sa abandonati echipa asta ! Daca considerati ca Oprita, Radoi, Dica, Ghionea, Paraschiv, Goian, Marin, Nesu, Nicolita sunt stelisti inseamna ca FCSB e Steaua, fiindca este aceeasi echipa ca ceea din 2005-2006 iar Talpan considera ca Steaua a existat pana in 2003. In consecinta cei de mai sus sunt doar cativa jucatori care au jucat la o echipa anonima. De ce ii iubiti si sustineti acum? Oamenilor sustineti echipa pe care o aveti in suflet si pe care o considerati voi adevarata Steaua si la care au jucat fotbalistii iubiti. Nu ceea ce va spune un jurist anonim
Ce tantalai! :))) Formatia croata "NK Istra 1961" e in cautare de suporteri. Poate Peluza Nord vrea sa faca deplasarea in orasul echipei ca sa vada cum stau lucrurile.
Scandalul ăsta m-a derutat de tot. Nici nu mai știu ce hârtie igienică să-mi comand, din aceea pe care e tipărită vechea emblemă sau, dimpotrivă, actuala ? Până se lămuresc lucrurile, voi folosi una cu ambele embleme. Una tipărită pe față, cealaltă pe verso.
Eventual, pe o parte să fie tipărită Ana Pauker, pe cealaltă Jiji.
"nu-mi dau teza la romana pe forum "...Probabil, nici la școală n-ai fi dat-o, dar te obliga legea (învățământului) !
Bah nefericitule, chiar tu ai spus ca pana acum un an jumatate sustineai FCSB. Du-te bah si te culca ca ne plictisesti...ori treci pe @timm sa pari si mai ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
George Ogararu, unul dintre cei mai iubiti stelisti si finul lui Laca, la ce echipa o fi jucat cele peste 90 de meciuri in primii 8 ani petrecuti in Ghencea (1998-2006)?! 1 an pt CSA, 4 la AFC si 3 la FCSB?!
Daca r fi fost suporteri stelisti ADEVARATI ar fi ales intre FCSB si CSA ! Asa , sunt doar niste unii care vor sa se afle de ei !
ASADAR CEI 14% AU FOST DINAMOVISTI MAI ISTETI CARE NU AU VOTAT INTAI HAIS SI APOI CEA SAU FOSTI STELISTI ACTUALMENTE TALPANISTI.
Regret sa te dezamagesc, dar opinia justitiei cu privire la palmares e la fel de relevanta ca opinia ei cu privire la concursurile de tricouri ude din bambu :))) ai macar idee cu ce se ocupa uefa si care e pozitia ei fata de tribunalele civile?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.