Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
„Cutremur” după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
3
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
3
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, 20 de minute pe gazon în victoria PSV-ului din Eredivisie » Cum s-a descurcat
0
Bayern Munchen a dat recital pe terenul lui Leipzig » Jamal Musiala a revenit cu „assist” după șase luni de absență
0
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
nu ai incotro ca oricum ti-o da pepe
il doare in pula de tine face abstractie de faptul ca esti si tu pe acolo pe teren si va da2 boabe si sa vezi dans dupa
pepe joaca in nationala tarii care v-a tras-o la muie[ columbia-argentina 2-1]cu tine in fata televizorului la o cura de slabit
cred ca pepe sufera ca nu al ierti tu !!! am vorbit cu el si al doare in p.u.l.a de tine ,si pe noi la fel!!!!
ce figuri ai in cap ba kakatule oricum se pisa pepe pe tine uitate de unde avenit ala si de unde ai venit tu
ba rebutule ciocu mic ca daca nu ajungeai aici erai un nimeni tu sa comentezi in liga a 2 din cipru nu aici esti oricum cam supraestimat
un complexat acest gaucho ( vacar pe romaneste ) ! ai intrebat-o, pe mama viitorului tau copil, cum ii placea lui robie williams sa faca sex ?
Un tip inteligent,fara complexe nu se enerva de remarca lui Pepe,dar un vacar argentinian din Pampas(prerie) o face pe nebunul.Nu inteleg de nu s-a sesizat nimeni in legatura cu amenintarile lui?Iau dat 10 etape de suspendare?Daca rupe pe cineva pe gazon?E cineva cu minte in federatie?Ca Dragomir vede numai scule peste tot!
Un gras u fatza de balena era fotbalist la o echipa anonima`,si.... echipa nu avea nimic impotriva!SEC:)))) FABI-BALERINA,posibil sa ramai destul de afectat dupa meciul din Ghencea.O sa yeshi in shooturi din capitala tzaranule...tu nu esti constient probabil de ce spui,in primul rand Pepe te-ar putea bate la orice ora` vrea el..dar e baiat cu simtz si dehh..te ignora...insa suporterii te mananca grasule. Esti ca si mort...constientizeaza`
acest argentinian umflat, imputit si kakanar spune ca nu l-a iertat pe Pepe, dar cine e el ca sa il ierte? si pentru ce sa-l ierte? niste nesimtiti de ziaristi au incitat iar umflatul asta de argentinian homalau bozgorist se crede cel mai cel din lume. bai prostanacule, vezi ca poate iti rup stelistii picioarele, hoitule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.