Alte știri din fotbal
Tocmai a semnat primul contract cu U Cluj » 45 de goluri în sezonul trecut!
0
Face un apel înaintea reîntâlnirii cu Dinamo: „Nici nu vreau să iau altă variantă”
0
Dani Coman laudă jucătorul rivalei din play-off: „Va ajunge mare!”
6
Scandalos! Ce se auzea din vestiarul Craiovei, în timp ce Adrian Rus era la interviuri: „Să moară...!”
13
Știri din fotbal internațional
Manchester United, din ce în ce mai aproape de Liga Campionilor!
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
3
Cosmin Contra, bătut zdravăn în ultima etapă din Qatar » Pe ce loc a terminat echipa lui
0
Îl mai ții minte? „Regele loviturilor libere” este de nerecunoscut astăzi
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
3
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
O femeie misterioasă a șterpelit sticlele de vin de pe mesele evenimentului ...
Libertatea
Descoperire uimitoare în medicină: doar trei oameni au această grupă de ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Cum a eșuat contractul de 103 milioane de euro dintre Metrorex și Alstom ...
Libertatea
articol penibil, scris de niste scla_vi. va ofticati pt acel penalty? si ce daca? foarte bine...
bravo, bilica. pentru penalty-ul ala te iubim...
se vede ca esti blond.
Foarte bine a facut:)))Billica te iubeste clujul:))))nu e idiot pe degeaba.
ceasca,esti dus cu pluta.bilica a facut penalty.adica cel care a luat masa cu trica,in ziua dinaintea meciului.daca nu esti pregatit,stai acasa si mai studiaza,nu abera pe siteuri
Sa va ieie DNA-ul impreuna cu Gigi, ca sigur ati primit o valiza cu bani ca sa faceti din Edvan, Bilica!!!
si daca ar fi asa,cu ce ar schimba situatia ,mai ceasca?tot meci vandut a fost.sa nu uitam meciurile cu rapid si bistrita,cand fratele sabau a bagat echipa a doua.
E un articol penibil, probabil platit de Gigi. Nu inteleg cum se poate scrie asa o minciuna intr-un ziar de talia gsp! Domnule ziarist, inainte sa scrieti ceva, va rog sa va documentati sau daca nu sunteti in stare, sa va duceti la pescuit. Penaltyul a fost provocat de EDVAN si nu de Bilica!!!!!!!!!
cum adica s-a menajat?a pus umarul de-a dreptul la victoria cgr-ului.numai un idiot nu vede ca acela a fost penalty la comanda.
da ovidiu, a fost suspect cum l-a facut ko pe Ruiz acest "sarb", care e de fapt brazilian. Sa iti zic ceva, cam toate meciurile lui U au fost suspecte, la ce autogoluri dadeau, e clar ca erau platiti ca sa piarda tot mai multe meciuri, nu sa castige, altfel sigur luau titlul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.