Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Ce comparatie a putut sa faca acest jurnalist!
FRF sa fie dezafiliata de la UEFA si FIFA si sa faca un campionat intern, unde echipa partidului dinamo sa fie campioana an de an si sa traiasca din banii statului.
Cititi aici ce a facut cu adevarat armata ca sa puna mana pe sigla: http://www.fcsteaua.ro/mit-si-adevar-cazul-marca-steaua-iv
si daca este asa cum scriu eu aici, atunci sper ca UEFA sa ia cele mai drastice masuri posibile, sa dezafilieze FRF-ul mincinos si sa interzica pentru cel putin 10 ani cluburilor de fotbal din Romania sa mai participe in cupele europene, ba chiar s ainterzica si nationalei noastre asta...sa vedem daca atunci mai place cuiva ce fac coruptii astia de la MApN cu ajutorul unei justitii putred de corupta, una care daca 7 handralai violeaza o fata, primesc scutire la domiciliu si daca o mamica fura o jucarie pentru copilul ei, este inchisa pentru un an si jumatate...
iar comparatia ta cu un vehicul Ford nu e buna.. cumparand un ford nu ai brandul Ford.. insa daca ai cumpara firma Ford, si aceasta ar avea datorii.. ehh aceste datorii trec de la vechiul proprietar la cel nou
hmm .. pai un fel de ' PUMA' cu aripi, ceva sa pastreze aparenta si sa evite datoriile.
DECI VRETI NU VRETI... FCS PITESTI ETC.. ARE TERMENUL DE VALABILITATE PANA IN 2018... COPCHILASI.. AFTER THAT.. OUT... WASTE .. GARBAGE.. SAU CE VRETI VOI SA SE INTAMPLE.. :):)
LA FRANCIZA CRED CA VOR SI AIA DE LA ARMATA SA AJUNGA.. BANUIALA MEA.. ACU.. DEPINDE DE CAT DE CORECT I SE PARE FIECARUIA :):)
Ce intelegi prin "nu a avut marca, ci doar o copie"? Si daca avea o "copie", nu o avea tot de la Armata? Ce incearca Armata e sfidator. E ca si cum ne-am cumpara un Ford, iar peste cativa ani cei de la Ford ne cer despagubiri sau masina inapoi!
Lasati-l voi pe Gigi ca deocamdata el nu are habar nici de ce are in cap...si lasati voi si artificiile ca revelionul a trecut de mult...voi sa spuneti cat cere Gigi pe Face Covrigi SRL daca vine cineva sa o cumpere...Exact si Precis 57 Milioane euro ,Nu? Si atunci o sa stiti cu totii exact cum a ajuns el la aceasta suma...o saziceti ca jucatorii,ca salariile lor,ca are rezultate pozitive,ca are istorie palmares si viitoru lu Hagi...o spuneti atunci Multe !!! ca are steaua 7 colturi,ca are trei culori cunosc pe lume in sange, ca sa dat cu limuzine Premium, ca are 50% fani,ca are duminica slujba la biserica,ca are cota de pariuri sfintita,ca are strategie nationala sustinuta in Senat,Camera Deputatilor,Guvern si Presedentie,ca are trusturi de presa si analisti sportivi consacrati,ca are juristi si (colaboratori) in FRF si LPF.....are tot,dar nu prea are stadion
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.