Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
cu ce ma incalzeste pe mine ca are si dinamo datorii???? dinamu n-o sa pateasca nik, craiova o sa retrogradeze, k mititelu e rupt in cwr de sarac ce e
Floreo de unde stii tu ca nu va primi licenta?Esti Mafalda? Te-ai uitat in ograda lui Dinamo sa vezi ce datorii record are ?Si nu de ieri de azi ci de ani de zile!Dinamo demult nu trebuia sa primeasca licenta! Scuza-ma ca iti spun Floreo dar pt mine esti Floreo un tip nu un jurnalist adevarat.deontologic ar trebui sa bagi capu in tarana si sa taci cand nu vorbesti de echipa ta de suflet Dinamo
Daca nu va primi licenta atunci chiar poti spune ca Mititelu a bagat echipa in B
dupa ce ca nu are bani mai face si gura, pleaca ba odata vinde echipa, lasa-ne, incompetentule !!!!
blat ordinar al 2-lea titlu murdar pt franari!!!
vinde.pleaca!
Sper din toata inima sa retrogradati idiotilor,ati vandut voi repede meciu!!!sa se scape pandurii ca aia chiar joaca fotbal curat!
Mititelu are dreptate.Comentatori ziaristi care sunt plin de ura, cer bani(nanu)fac atatarea suporterilor saraci, someri, necajiti inpotriva unei echipe CFR (numit unguresc, parca ar fi rusinesa fi ungur)si uita de fuga lui Becali cu euro dupa bistrita, bricheta, valiza etc, ca sunt platiti vor ura, sange nationalism pana la bataie.RUSINE.
simplu sa faca ca si la Rapid, face alta firma care preia profiturile respectiv clubul si face alta firma care sa preia datoriile si uite asa si tot asa... :) ex. Dinamo, Steaua.
Vad ca oltenii au adunat deja 19 infrangeri "ciudate". Si, inca mai au datorii??? Sau, infrangerile au fost "pe bune" si "ciudtenia" exista doar in capul unor stelisti cre(s)tini??? Care mai si scriu articole tampiiite, la comanda stapanului albanez!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.