Comentarii (8)
 •  22 August 2009, 12:25
Postat de pe 20 August 2009, 14:19

asta de pe ce planeta a venit saracul?Falub... acelasi antrenor mediocru de divizia B du te culca te... daca ii luam pe fiecare in parte doar lazar si spadacio mi se par buni iar in atac pauza...cfr`ul timisoara dinamo vaslui si urziceni mi se par mult mai bune daca e sa vorbim de mijloc in sus

PENTRU RAFFASI ALTI "SPECIALISTI". Paranoia apare de cele mai multe ori la subiectii predispusi: supraestimarea de sine (orgoliu, megalomanie), rigiditate psihica (neincredere, dogmatism), erori de judecata cauzate de premise subiective, desi rationamentul este logic. Delirul de paranoia se dezvolta in mod coerent, uneori plauzibil, urmand o serie de interpretari si de polarizari afective: idealism pasionat, gelozie, revendicare privind un prejudiciu minor sau imaginar, erotomanie etc.

dann_hdd
dann_hdd  •  20 August 2009, 19:08

are dreptate falub, dar pacat ca patronul e paralizat pe ambele parti.

florin_boss93  •  20 August 2009, 14:23

are dreptate falub dar doar mijlocu e cel mai bun k in rest atacu e praf maine batem la 2-3 goluri diferenta

•  20 August 2009, 14:19

•  20 August 2009, 14:09

Rapid are cel mai bun mijloc si cam atat....m-am imbolnavit de inima in meciurile cu Urziceni si Timisoara...am dominat categoric ambele partide, am jucat frumos si am avut multe ocazii dar nu am dat nici un gol...in schimb am primit gol din singura ocazie a adversarilor...

•  20 August 2009, 14:06

hai baietii ! sunt rapidist dar maine tin cu unirea ca sunt din alba iulia; se termina 2-2 sau 3-2 pt rapid la tribuna II o sa fiu