Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman a anunțat sancțiunea pentru Ricardo Matos după eliminarea cu Petrolul: „Își va plăti singur amenda!” + Răspuns pentru Bogdan Andone: „Și mie îmi trebuie puncte!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
fulgerul bragadiru are mai multi fani decat defuncta poli timisoara
a desfintat poli pe craiova cu 4-0
TATA pe voi in aprilie la cate meciuri sunt va ajunge oboseala si nu rezistati.Zicu dupa 30 min. va cere schimbare si Iancu isi va cere scuze pentru tot ce a spus si va intra pe teren in locul lui Zicu ca nu mai pote.
-este adevarat ca ca ajutorul dat de FC Targu Mures si a lui Nelutu Sabau , a contat cat apropiere la doua puncte de otelul ! Dar tot asa de adevarat este , ca acum in afara unui joc in viteza din minutul 1 pana cand fluiera arbitrul , Poli mai are si un lot echilibrat valoric , poate cel mai bun din liga ! Singura care mai are un lot valoric apropiat de cel a lui Poli , este FC Vaslui ! -mi-a parut rau de tot cand a plecat Cosmin Contra , dar m-am bucurat nespus ca a revenit Dusan Uhrin !
a desfintat poli pe craiova , duminica seara cu 4-0
AR FI MINUNAT SA LUAM TITLUL ANUL ACESTA! ECHIPA JOACA FOARTE BINE. FORZA VIOLA!
S-a gasit prazarul sa comenteze.....ba vedeti ca stiri despre universitatea turnul severin sunt in alta parete....HAI MITITELU!!!!
mda multumim tg mures dar si poli joaca cred ca e cea mai spctaculoasa echipa din liga 1
Politehnica Timişoara s-a desfiinţat!
MULTUMIM TARGU MURES !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.