Alte știri din fotbal
Coleg din generația Guadalajara, Emeric Dembrovschi este răvășit: „Mircea nu mi-a fost doar coechipier și prieten, mi-a fost și profesor!”
0
Rednic, distrus după moartea lui „Il Luce”: „De ziua mea o să stau la sicriul lui nea Mircea”
0
Federația Turcă, decizie de ultimă oră după decesul lui Mircea Lucescu: „O personalitate apreciată a fotbalului turcesc și mondial”
0
Ionuț Chirilă, mesaj scurt după decesul lui Mircea Lucescu: „O să vă dau un citat”
0
Știri din fotbal internațional
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
0
Napoli îi pregătește înlocuitorul lui Antonio Conte, așteptat să preia naționala Italiei
0
”Gazzetta” dezvăluie obiectivele nerazzurrilor: „Contractul lui Chivu și un nou Inter”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
exact. comentariul de la ora 10:00 te pune realmente pe ganduri. inca o data ma simt dator sa ii adresez felicitari autorului. sincer, eu nu m-am gandit si la avarianta asta, am fost chiar ferm convins ca unii de la dinamo au vrut sa il ajute pe talnar. doar ca un blat nu se face asa fatis, fara ca tu sa tragi nici un sut pe poarta (sau o fi fost vreunul ratacit, nu retin). este posibila o chestie de mijloc : 3-4 au facut tranteala, ailalti s-au complacut si au lasat-o tango, aia de la brasov au cam exagerat cu avantul ofensiv, etc..)) nu, repet, nu e meci pe bune, oricum am da-o.
CSU cati bani are?
Fraiere CSU in prima liga ar deveni satelitul lui Dinamo pt ca ambele sunt patronate de acelasi partid rosu.
problema cu fotbalul romanesc e ca este atat de slab, incat pur si simplu nu poti sa iti dai seama cand un jucator tranteste un meci, sau pur si simplu greseste din cauza lipsei de valoare. de aici si discutiile astea infinite. cred ca nici macar 10% dintre meciurile suspecte nu sunt, cu adevarat, blat, dar faptul ca nivelul e atat de scazut ne face sa fim suspiciosi. jucatorii fac greseli elementare, nu par preocupati de joc...dar daca atat le e valoarea?
cat de ofticat esti, bre..)) tu esti ofticat de pe acuma pentru o eventuala victorie a lui dinamo cu cfr ?..)) esti ofticat la maximum numai cand auzi numele dinamo..))) patetic. si mai si pretinzi ca esti fair play ? ma scuzi, cineva atat de frustrat nu poate fi decat patetic, nu are nici o treaba cu fair playul si obiectivismul. spre binele tau, ar fi bine sa te mai cenzurezi, daca mai poti. iti repet, suntem doar suporteri iar asta e e doar un sport, amigo, nimic altceva.
e foarte probabila aceasta varianta. de pilda, steaua a pierdut inexplicabil cu vaslui. a fost blat ? lipsa de interes ? nu. o zi proasta, o pasa slaba, un relache de moment, un ghinion, etc.. probabila varianta aceasta dezvoltata excelent de tine. totusi, cativa jucatori de la dinamo au fost suspecti. ii cunosc foarte bine : lazar joaca nonstop, un meci intreg. a jucat in verva si sambata seara, dar dupa vreo 30 de min a "disparut" subit din carti. i-a spus careva : ba, las-o mai moale, nu vezi ce vreme e afara ? matei la fel, a inceput acceptabil, apoi a facut numai nazbatii, inclusiv driblinguri pana in spatele portii in loc de pasa simpla de gol (R2).
Nu poti face performanta ...fara bani ...sau cu bani putini ...
Nu se poate, amigo ! Uiti ca la KFR este prietenul lui Reghe, Miriuta, care va face, nu-i asa, tot ce poate ca sa nu-si dezamageasca confratele. Pai nu asta era teza barfitorilor profesionisti de aici inca de la inceperea campionatului, pe cand respectivul era la Ceahlaul, capra Stelistilor dintotdeauna (sau te pomenesti ca o fi a lui dinamo). Precis ca KFR-dinamo va fi un meci cu scantei, care pe care, cu rezultat imprevizibil... :))
Warez cate blowjoburi ti-a facut avocatul diliu inchipuit, mancatorul de rahat aflat in slujba lui Anghelache.
probabil vom castiga precum spui tu, probabil ca nu. daca vom prinde o zi la fel de proasta ca sambata seara ne bate si corona, lejer.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.