Alte știri din fotbal
Ochelari de mii euro și țipete care au zguduit vestiarul » O nouă reprezentație a lui Ionuț Chirilă: „Unde o dai, mă, în condiții de adversitate?”
0
Marius Bilașco a comentat ironia lui Dinamo din săptămâna derby-ului
0
Gigi Becali a pus ochii pe Karlo Muhar, dar MM Stoica a intervenit
2
Matthias Verreth, primele declarații la Dinamo: „Am venit pentru că vreau un mediu nou. Eu sunt un număr 6”
0
Știri din fotbal internațional
Avertisment pentru Universitatea Craiova » De ce KuPS e „imună” la deplasări
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Finlandezul care a jucat pentru Universitatea Craiova crede că oltenii au un mare avantaj împotriva lui KuPS
0
Acord pentru transferul lui Frattesi » Unde îl împrumută Inter și cât ar putea încasa pentru cedarea sa definitivă
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Un TIR încărcat cu pui a lovit un pod de pe Autostrada A1 București – ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
O șoferiță a cumpărat un Mercedes C63 AMG second hand și s-a trezit cu ...
Libertatea
Pina in 2020 steaua va juca in liga a doua pe noul stadion . Sper ca si rapidul . Dinamo va face spectacol in tribune ! Ma bucur ca Bucurestiul va avea 4 stadioane noi noutze ! Pina atunci o sa mai avem stadioane si la craiova, arad sau tirgu jiu !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E adevarat ca esti prost gramada.. si ticalos
E adevarat si suntem constienti ca Steaua nu mai exista, ca stema care ne reprezenta nu o mai avem, stadionul care il divinizam nu ne mai apartine si nici macar culoarea ros-albastra nu mai este. Toate acestea din cauza acestui cap de pluta BecaliG. Dar vom renaste anul urmator, o luam usor usor din liga a 5a, pornim fara rusine, cum au facut si altii mult mai mari ca noi: Glasgow Rangers, Juventus, Dortmund, Atletico Madrid..
e foarte simplu ce trebuie facut. Statul roman trebuie sa ii plateasca acuma lui Badea si celorlalti niste bani pe contracte semnate aiurea ...fie ca au fost sau nu facute prost voit sau nu
Pomana cerseste seful tau JJ Cocean cand se milogeste in stanga si in dreapta de altii sa il faca campion! Asa *** si anul trecut. Acum 2 ani noroc cu Otelul Galati, ca pe propriile forte zero!!! Gates!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect. La anu(s) puteti defila... ca si pana acum. Nu vad ce v-ar putea opri!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa inteleg ca MAI-ul vrea ca Badea sa renunte la drepturile asupra tuturor bunurilor... gratis?! Cred ca aici e buba! Carmen zice: "Renunta!", Badea zice: "Da, da' ce-mi dai?". Si cam atat apare prin presa... Mi-e greu sa cred ca cineva cedeaza asemenea bunuri gratis, fara alte pretentii. Badea le poate forta mana celor de la CS acum mai mult ca niciodata... si e foarte constient de asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.