Alte știri din fotbal
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Știri din fotbal internațional
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
0
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewandowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Pai stai ca sunt in dilema oamenii.Acumiti zic ca cupa ligii a fost primul trofeu din istoria fcsb apoi iti zic ca fcsb are 23 de meciuri consecutive fara victorie in Cl.Deci se contrazic in afirmatii.
pune aici clasamentul sa vedem si noi, lasa gargara:))
Pai si voi ce mai aveti mah? Ati ramas doar cu paduchii.....*** la moldoveni......si cu vechea porecla ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa zici asa ceva.Galeria asta este cea mai frumoasa si mai civilizata galerie din toata galaxia asta.
Verifica media de spectatori din retur si o sa ai socul sa vezi ca Steaua e peste Rapid si Dinamo.... SOC, NEBUNIE!!! chiar si cu boicot tot e peste ceilalti.
Mai bine hainele, decat palmaresul, sigla, etc... *** ... cu no-name fcsb, Craiova, etc...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
RUSINE!!! Oamenii astia merita retrogradarea... cata ipocrizie. De ce nu au zis asta si lui Daniel Niculae sau Sapunaru??? care nu au avut echipe in toamna, dar nu au venit mai devreme??? De ce nu au zis asta lui Niculae care a dat doar 3 goluri??? Lui Pancu (2 goluri), Bencun (0), pe Ciolacu l-au dat afara dar avea 1..... Rapidul are cea mai slaba ofensiva din Liga 1 si inca dau vina pe portar????
Suspecti care se face ca joaca fotbal ca Bornescu sunt in Liga 1 de cand cu comunismul. Sunt sustinuti de anumite anturage de stil mafiot, sunt pe la echipe, si se tranfera pe la echipe doar asa sa faca prezenta, ei de fapt sunt sub nivelul jucatorilor de duzina.... sunt doar asa sa mai *** ceva bani din sistemul/fotbalul Romanesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Esti pe langa acest fenomen numit fotbal. Bornescu in primul rand sare dupa minge in reluare, nu a fost niciodata un Portar al acestui sport. Si ne-a trantit meciul cu Dinamo, de lea dat la Dinamovisti 2 goluri, unul chiar pasa la Dinamovist.... mai mare blat si batjocura la adresa RAPIDULUI al lui Bornescu nu a fost vreodata. Si ce se tot autoproune la RAPID imediat ce RAPID a promovat? Ca si in tur nea costat atatea meciuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.