Comentarii (77)
Popa Lucian  •  02 Iulie 2020, 17:02
Postat de cristoforo pe 02 Iulie 2020, 07:36

"Susțineți, bă, antrenorul, că e antrenor!" :))

Da, e antrenor, dar nu au specificat pentru ce liga e antrenor :)))))

simonhalep  •  02 Iulie 2020, 07:42

În divizia be vor tot avea timp de ședințe

cristoforo  •  02 Iulie 2020, 07:36
Postat de gicab pe 02 Iulie 2020, 06:24

Cu Mihalcea antrenor și fabbrini in teren... realitatea e cruda din pacate...

"Susțineți, bă, antrenorul, că e antrenor!" :))

gicab  •  02 Iulie 2020, 06:24

Cu Mihalcea antrenor și fabbrini in teren... realitatea e cruda din pacate...

hazdrubal22  •  02 Iulie 2020, 06:07
Postat de foxi pe 02 Iulie 2020, 00:39

Trage “gleturi” la “ părăți”!:))) Cand are ocazia!:)) De foame!:))

Se face prazul anul asta? ai iesit la piata cu el?

dvd1  •  02 Iulie 2020, 05:14

ce mai vrea Dinamo sa arate? In 2-3 saptamini Dinamo dispare. E mult mai onorabil sa te retragi imediat din campionat decit sa retrogradezi. Sa vedeti macel miine: iau cel mai probabil 5-6 goluri. Daca nu se prezinta pierd doar cu 3-0

nikolas.  •  02 Iulie 2020, 03:18
Postat de nojoke pe 02 Iulie 2020, 03:09

VREI SA O DAM PE BUNE..? STAU IN MADRID-CHAMARTIN ..SUNT DIN CHERCEA-BRAILA..MNEATA UNDE ITI FACI VEACUL SI DE UNDE ESTI ANUME? TE TINE?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nikolas.  •  02 Iulie 2020, 03:18
Postat de nojoke pe 02 Iulie 2020, 03:09

VREI SA O DAM PE BUNE..? STAU IN MADRID-CHAMARTIN ..SUNT DIN CHERCEA-BRAILA..MNEATA UNDE ITI FACI VEACUL SI DE UNDE ESTI ANUME? TE TINE?

Daca vei stii vreodata iti rup capu ca la usturoi, dar lasa ca te ajut eu sa stii despre mine, sunt din timisoara, ia baga un facebokk la baiatu aici sa vedem cine esti spaniol sarac.

nikolas.  •  02 Iulie 2020, 03:17
Postat de nojoke pe 02 Iulie 2020, 03:07

TU CINE CELULA NOASTRA ESTI MAI SMARDOIAS..TE-A BAGAT CINEVA IN CIORBA? DIN BRAILA ZICI CA ESTI?.. SAU DE UNDE ANUME? .. LEULE?

***, ***. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nojoke  •  02 Iulie 2020, 03:09
Postat de nikolas. pe 02 Iulie 2020, 03:03

Fugi ma pripasule de aici, ai plecat de o viata din Romania la cules de capsuni in Spania si vii si ne zici noua de smardoiala, tu un rupt de foame, am mai vb azi cu 2-3 ultrasi din astia ai vostri de tastatura , mari dinamopisti , tari in gura , si cand le-am zis sa ne intalnim sau ascuns dupa cozile lor de *** ***, lasa-ne cu smardoiala ta de taietor de conserve, ca voi sunteti atat de periculosi incat tipati atat de tare ca ati spart 3 geamuri odata la un bloc vechi, ssssst , *** !!

VREI SA O DAM PE BUNE..? STAU IN MADRID-CHAMARTIN ..SUNT DIN CHERCEA-BRAILA..MNEATA UNDE ITI FACI VEACUL SI DE UNDE ESTI ANUME? TE TINE?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8