Alte știri din fotbal
Ioan Andone a intrat în direct după FCSB - Dinamo și a identificat ce trebuie să se întâmple în iarnă: „Le lipsește”
0
Nu doar Olaru va fi amendat! Gigi Becali anunță: „Îi dau maxim cât vom putea! Debandadă!”
0
Pe cale să fie amendat, Darius Olaru o aruncă pe arbitru: „Cam sensibil! Poate-i dau lui jumătate”
0
Eddy Gnahore: „Am sentimente mixte” » Caragea: „Asta ne-a lipsit”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
"Dl antrenor " persifleaza pe toata lumea , e cel mai destept , asa-i la noi , ciinii latra caravana trece !! In play off vor cistiga tot ...
forza brazila stiinta!azi maracana la severin!
Da` tu la antrenamente ce faci? ascultati manele? nu vezi cine e in forma? sau bagi ce spune bbeeecali si apoi dai vina pe jucatori?
Da vina pe jucători, de ce nu ai curajul sa Îți asumi greșelile, în ritmul ăsta nu va lua niciun trofeu. CFR joaca bine, dinamo își revine, de Craiova numai vorbim și Viitorul, Raghe pregateste-ți telefona.
Am vazut aseara pe banca de rezervza a Fcsb ului d9i manechin,un puscarias si un manelist.Eram foarte curios ca manelistul va chema trupa dupa fluerul final dar am vazut ca a fugit in vestiar .
Si pe Reghe in ce minut il schimbam? E penibil sa dai vina pe jucatori cand, in serie, nu joci nimic !!!
gigi, mm, reghe, sunteti de cacao. Jucam fara fundasi, 2 mijlocasi joaca fundasi centrali, iar enache nu e de acolo. Pe acest post nu a fost bun papp ( salariu mare ) . Ganditi-va acolo au jucat SATMAREANU,ANGHELINEI, DAN PETRESCU, chiar si reghe, si faceti o comparatie. - chiar ma gandesc , e posibil sa nu luam campionatul, nici nu meritam, la cum jucam. - jucatori care la astra zburdau, acum la steaua sunt penibili. DAR, ce le faceti fratilor ? -nici un atacant nu da randament, cum e posibil ? buba nu e la ei , ci la ce cereti sa joace. HAI STEAUA, dar cu vocea stinsa, a capella !
pai cica daca bateam era blat ,acum si daca pierdem e blat ,ba ,cine drec sa va mai inteleaga!?:)) hateri cu diploma...:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Reghemeister incepuse binisor la chiajna si steaua, a preluat tactici invatate la nemti cu recuperari sus si joc fizic, si tot acolo a ramas. in ritmul asta o sa ajunga un fel de piturca, de la antrenor tanar cu potential la capos care stie un stil si bun si crede ca nu mai are nimic de invatat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.