Comentarii (97)
Glykon
Glykon  •  01 Martie 2026, 02:25

Nea Gigi vrea sa arunce prosopul. 1.La egalitate de puncte FCSB merge mai departe? Nu.De ce? Din cauza meciurilor directe.Deci , problema este in curtea FCSB-ului , nu la vecini sau la fluierasi. 2.Esti intr-adevar șmecher de șmecher , mafiot cum spune var-tu Giovani, atunci mergi in Bulgaria ,cumpara o echipă de pe ultimile locuri, faci fuziunea cu FCSB ul si ii pui in fata faptului implinit : retragi FCSB ul din FRF& LPF si o inregistrezi la bulgari.Faci o conferintă de presă si spui cu subiect si predicat ca nu mai investesti in Romania ptr ca te fură :CCA -ul,LPF-ul,FRF -ul etc si de aceea iti muti investitiile in Bulgaria.Acum vine intrebarea ,oare esti șmecher, esti mafiot ca sa faci acest lucru?Te tin brăcinarii?Si nu ma refer la bani ci la "balls".Mutarea clubului in alt campionat ar produce un tsunami, nu ca ne luam jucariile si nu ne mai jucam 2 etape , atitudine de copil râzgâiat. PS.Vezi ca iesi mult mai ieftin cu deplasarile daca inregistrezi clubul in campionatul vecin.

Pavarotti
Pavarotti  •  01 Martie 2026, 01:47
Postat de tarnaveanu pe 01 Martie 2026, 00:13

De molima asta nu se scapă decât pe cale biologică. Doar atunci. Pe fetele lui le doare în bască de echipă, atunci va fi o șansă de primenire a fotbalului, însă toți din fenomen au apucături necurate, dar nu ca ăsta.

Din pacate inca are multi adepti. Nea Gigi e om bun,dar pamantu-i rau ca-l tine.

Sadiku_rade_de_fcsb
Sadiku_rade_de_fcsb  •  01 Martie 2026, 01:37

Nea jiji daca maine bate FC Arges , poti sa trimiti juniorii la Arad :))))))))))))))))))) Maine seara dansam cu totii !!! Astia care uram fecesebeaua :)))))))))))))))) Iar ceilalti randoomi bocesc =)))))))))))))))))))))))))))))))))))

scorpions721
scorpions721  •  01 Martie 2026, 01:38

*** crede ca plange cineva dupa el?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Sadiku_rade_de_fcsb
Sadiku_rade_de_fcsb  •  01 Martie 2026, 01:35

Asa sa faci nea Gigi ce isi bat astia joc de fecesebeaua lu matale ?? Nu te mai prezenta bre deloc !!! Io zic sa te retragi din fotbal , ai furat destul !!!

cineva66
cineva66  •  01 Martie 2026, 01:25

Ia titlul nu așa a spus? Bate tot și câștigă titlul la 10 pct.... nu-i așa ne-a JIJI?

cineva66
cineva66  •  01 Martie 2026, 01:19

Așa a vrut D zeu Te a pedepsit De, se mai întâmplă

mal.
mal.  •  01 Martie 2026, 00:38

Domnul Becali ar trebui să o lase mai încet cu circul! Dacă arbitrul nu scotea mingea din poarta Petrolului, nu mai aveam ce comenta acum! Argeșul a fost cea mai dezavantajată!

Stelistconvins
Stelistconvins  •  01 Martie 2026, 00:37

Mai bine ar retrage echipa de murături de tot din campionat.Si msi ales Gigi trebuie sa îți asume meritele de mare antrenor.

Cristyan71
Cristyan71  •  01 Martie 2026, 00:33
Postat de tarnaveanu pe 01 Martie 2026, 00:13

De molima asta nu se scapă decât pe cale biologică. Doar atunci. Pe fetele lui le doare în bască de echipă, atunci va fi o șansă de primenire a fotbalului, însă toți din fenomen au apucături necurate, dar nu ca ăsta.

Cand vorbesti de molima te referi la Mureșan,care stim cu toții ce face cu arbitrajul,si asta nu e primenire a fotbalului deloc.....

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Comentează