Alte știri din fotbal
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
2
Adrian Porumboiu, poziție fermă despre fazele controversate din Farul - CFR Cluj: „Nu există dubiu”
14
Știri din fotbal internațional
Ce notă i-au dat italienii lui Cristi Chivu, după Inter - Genoa: „Nu era clar că se va întâmpla asta”
0
Inter pune pansamentul peste rana din Liga Campionilor cu echipa lui Dan Șucu » Succes cu Genoa și 13 puncte avans față de AC Milan
0
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
1
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu cadavrul lui. ...
Libertatea
De molima asta nu se scapă decât pe cale biologică. Doar atunci. Pe fetele lui le doare în bască de echipă, atunci va fi o șansă de primenire a fotbalului, însă toți din fenomen au apucături necurate, dar nu ca ăsta.
Karma
Acu se duce la Portos sau la Aramis:)))
El știe că și dacă se prezintă o fac degeaba. Un om care nu știe să piardă, se visează nemuritor, el care a spus cu subiect și predicat că le-a distrus pe Rapid și Dinamo! Da, nu cu mijloace sportive, știți voi.......
Dacă nu scoteau mingea din poarta argeșenilor echipa era în vacanta și se puteau duce cu echipa a doua
Un an in play out, urmat de un an in B(ca Dinamo), apoi oare scapa fotbalul romanesc de Gigi?
Perfect ar fi sa nu se prezinte maine...daca tot iau crescut oole mai nou... As prefera sa taca si sa isi asume tot Marele Manager... Forzza Chindia
Se vaita aiurea Becali, poate era poate nu era penalty dar meciul a trecut si ei au fost slabi sezonul asta. Totusi cum sa zici ca Botosani s-a dat victima cu FCSB cand Botosani pierde cu toata lumea in 2026:)))
Așa a vrut dumnezeul tău, nea Gigi. Arbitrii se uită în sus, când fluieră, și nea ăla care le știe și le face pe toate dă direcțiile, fiindcă e mare pasionat de fotbal. Vezi ce se întâmplă dacă nu ești la Atos mai des?
Si adica sa avem o superliga 15 echipe? Bravo nea becalisson. De cand astept sa vi se cante... Dumurile noaste... cu trompete si steaguri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.