Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » Matei deschide scorul
42
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
0
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit un vot de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Știri din fotbal internațional
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Măi jurnaliștii lui pește, poate nu ați aflat, Hagi și Petrescu sunt antrenori, nu jucători. Majoritatea comentariilor sunt făcute, de parcă antrenorii ar juca. Lăsați ghilimele și fiți corecți!
FCSB: Erori PRO: 12, Erori Contra: 3, Penalty-uri: 9, Cartonase rosii pentru adversari: 5, Puncte: 46 CFR: Erori Pro: 4, Erori Contra: 5, Penalty-uri: 2, Cartonase rosii pentru adversari: 0, Puncte: 54 Cam asta e diferenta.
Nu știu dacă glumița asta e de talpaiadului dar la talpa umorului se încadrează.
Chiar așa, că bine zici. Tu ești ardelean și eu moldovean. Nu avem nimic comun unul cu altul. Practic, nu vorbim aceeași limbă și e bizar totuși că fiecare pricepe mesajul celuilalt. Dar clar, nu ajungem noi, moldovenii, cu prăjina la nasul vostru.
Bine Dar eu sunt ardelean..,tu esti moldovean..de ce suntem neamuri?
M-ai recunoscut pentru că n-am trufia și disprețul ardeleanului pentru cei de un neam cu el. Exact, sunt din Botoșani.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sigur, ronaldo e din sussex,si messi e parizian, lewa e bavarez..mai ai argumente de clasa a 2 a??
Nb !:))
Noapte buna, Dave! NB, tuturor! Sa-i lasam pe cei din tura de noapte sa-si exercite in liniste meseria!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.