Comentarii (13)
mr.ban
mr.ban  •  26 Septembrie 2021, 20:11
Postat de jamesjohn pe 26 Septembrie 2021, 17:52

singura rusine este ca prosti aia de la farul au trecut peste Steaua din liga 1 in clasament la un gol diferenta si si ala dat in ultimul minut. daca nu luam golul ala ieri in minutul 88 acum eram noi pe 3 sau daca nu dadea farul gol in ultimul minut astazi. ghinion curat.

Dar de ce sunt asa prosti aia de la Farul? De faptul ca beneficiaza de un asa zis noroc ca sta mai bine la goluri si e peste FCSB? Pai daca e sa ne luam dupa mentalitatea asta, e ghinion curat ca Farul nu e mai sus, avand in vedere ca au pierdut puncte in ultimele deplasari din cauza unor greseli individuale. Daca nu erau greselile alea individuale, acum Farul sigur era pe locul 2. E bine asa? Eu zic ca nu. N-are rost sa judecam asa, daca si cu parca. Fotbalul e si un joc de loterie uneori. Se intampla sa ai noroc o data, a doua oara ai ghinion. Desi cred ca e prea mult sa asociem asta la statistica de golaveraj. FCSB e pe 4, mai jos de Farul, pentru ca are golevaraj mai prost, pentru ca nu a facut mai mult. Farul a reusit sa stea mai bine. Nu cred ca e o chestie de ghinion. Si apoi, nu s-a terminat campionatul. Suntem deabia in etapa a 10-a. Chiar ne ofticam, de pe acum, pe faza asta? Pe locul din clasament? Mai sunt multe etape, orice se poate intampla. Farul poate pierde 3 meciuri la rand si sa ajunga pe loc de play out si FCSB sa castige tot si sa o depaseacsa pe CFR.

elgabri
elgabri  •  26 Septembrie 2021, 19:17

Hotii striga hotii se potriveste de minune.

486296171535958
Nelu Stanciu  •  26 Septembrie 2021, 18:33

Creşte mereu desantul de arbitri-mercenari ai burlănimii. Hai să-i ţinem minte măcar, până la Judecata de-Apoi

jamesjohn
jamesjohn  •  26 Septembrie 2021, 18:02
Postat de dinamo_ever86 pe 26 Septembrie 2021, 17:59

La faptul ca arunci de la margine in min 93..doi fundasi se dau cap in cap si se baga pe sub minge, alti doi asista pasivi cum ciobanu baga simplu mimgea in poarta. Nu exista asa ceva

nu sunt aia de la mioveni o superchipa,totusi,o echipa ce in conditi normale nu avea cum sa promoveze. dar da,a fost de cascadori rasului. parca nu l-au vazut pe ciobanu,ala fugea prin careu nestingherit.

dinamo_ever86
dinamo_ever86  •  26 Septembrie 2021, 17:59
Postat de jamesjohn pe 26 Septembrie 2021, 17:53

m-am uitat la faza aia,nu-i niciun fault,nu este nimic neregulamentar acolo. la ce te referi cand spui ca nu reactioneaza presa?

jamesjohn
jamesjohn  •  26 Septembrie 2021, 17:53
Postat de dinamo_ever86 pe 26 Septembrie 2021, 17:39

Pacat ca nimeni din presa nu reactioneaza...ok, e Hagi..dar nu se poate asa ceva ! Golul ala de 2-1 este o rusine ptr intreg fotbalul romanesc. Priviti faza domnilor