Alte știri din fotbal
Detalii din culise » Toată lumea îl aștepta în Giulești, dar Rareș Ilie a ales altceva!
0
Dinamo, negocieri pentru înlocuitorul lui Eddy Gnahore
0
Daniel Pancu, decizie radicală: cine e noul căpitan de la Rapid
1
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
1
Știri din fotbal internațional
Un nume uriaș se autopropune ca selecționer, după eliminarea de la Mondial: „Încercați-mă un an!”
0
„Doar ei pot să facă asta” » Gary Lineker a indicat singura echipă care ar putea împiedica Franța
0
Verdictul specialiștilor la faza controversată din SUA - Bosnia
0
Declan Rice, uimit de un coleg din naționala Angliei: „E ireal. Așa ceva nu e normal”
1
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Cum arată noul BMW X5 2027 și modelul electric care promite o autonomie ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor face o radiografie dură a crizei politice: „Guvernul e varză, ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu vorbeam ca le-au scos din playout sa nu mai faca Dinamo blaturi cu ele ca anul trecut. Cum naiba se trezise Dinamo sa bata la Farul, la Arges, pe Voluntari in playout, ei care nu mai castigasera de 4 luni
Asa blaturi sa faceti voi. Pai ne-au batut si Farul si Arges tur-retur! Iar pe Voluntari i-am batut o data pt ca a facut meciul vietii Sorescu, iar aia s-au jucat cu ocaziile, in niciun caz nu a fost aranjat.
Un nou arbitraj european pt steliști, o nouă victorie zdrobitoare !
Au facut, au mutat Farul, Arges si Voluntari in playoff sa nu mai aiba cu cine sa faca blaturi Dinamo. Chindia ce le-a mai ramas si retrogadarea a doua echipe
Ce face ăla albit de vremuri bune, de la Ligă? Nu înfierează blatul luând exemplu de la precursorul lui, nea Mitică?
Sucă din Băilești este celebru pe lângă ăștia: Azi îi vezi, sunt REGI pentru o zi și mâine îți aduci aminte de Balaci. :))
Băi frate, ăștia, adică nașu cu fînul nu au nicio rușine, nicio greață, niciun "sentiment"!?! După noi potopul!!! A năbădăi nație de oameni sunt "țânțarii" ăștia!!! fîcîsîbî nu este Steaua și viitorul ovidiu nu fc farul!
Tot aici plangi dependentule de pufuleti?
Din 1921, de când i-am naturalizat pe gajii, niciodată nu le-am înțeles gradele de rudenie. Ăștia sunt fini, sunt nași, sunt cumnați, cumetri, între ei. :)) Cresc pe același loc de joacă, după 18 ani îi vezi soți, soții și și trei, patru adiacenți pe lângă ei. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.