cornelconasu  •  02 Octombrie 2022, 20:58

Postat de legio.sud pe 02 Octombrie 2022, 19:27

Sugestiva poza cu Tamm … același stil , se pune contra in genul lui Culio la CFR in trecut și după cade se văieta și înjura dacă nu primește ceva , grețoși .

Gretosi ? O fi,dar nici nu se apropie de gretosul de Naum,care critica cfr si atunci cind vorbeste despre farul si uta ! Nu conteaza,trebuie sa zica ceva de rau despre cfr in orice situatie !Omul devine obsedat ? Sau are o problema mai grava ?

johny2003
johny2003  •  02 Octombrie 2022, 20:49

Daca batea Keseru 11 mm, Uta pleca de la Mare cu cel putin un punct! Poenaru sa il ia de minuta pe Postolachi si sa mearga voluntari pe front!

Catalynn___
Catalynn___  •  02 Octombrie 2022, 20:41
Postat de alenb pe 02 Octombrie 2022, 19:26

Hagi a primit penalty gratis, ceva obisnuit pt el.

N-am văzut meciul, am văzut doar 11m ratat de UTA. Acum știi cum e, greu sa mai dai vina pe arbitraj când îți da și tie un 11m plus adversarul joaca in 10 aproape o repriza. Basca îți da și al doilea gol in inferioritate … Oricum bravo lu’ Hagi, sper ca anul asta sa termine peste fin’su spre suferința gigistilor ! :-)))

adriann_
adriann_  •  02 Octombrie 2022, 20:28

MAMA CATA BLATUL :)) Joci 35-40 de minute cu un om in plus si nu tragi sut pe poarta, asta dupa ce dai penalty-ul in plopi :)) Si daca scapam de cici in play-off o sa dea recital de blaturi nasul lui :))

legio.sud
legio.sud  •  02 Octombrie 2022, 19:27
Postat de rav410wrc pe 02 Octombrie 2022, 19:02

DA, e clar... Asa penalty numa'-n supermamaLiga de fotbal ai sa vezi :((( D-aia, cand jucam cu nationala prin preliminarii, terminam pe locul 4, ca nu-l mai baga nimeni in seama pe cersetorul de alibec !!

alenb
alenb  •  02 Octombrie 2022, 19:26

legio.sud
legio.sud  •  02 Octombrie 2022, 19:25
Postat de ggbkli pe 02 Octombrie 2022, 19:10

Daca ala e penalty inseamna ca au cheltuit astia banii cu VAR-ul de pomana...

Greșit , au cheltuit banii pt.unele echipe , mladinovici asta e legitimat la Hagi … de urmărit sa vedeți cum îl sustine la unele meciuri cu echipe mai de mijloc , are o inteligenta șmecherească mladinovici asta . Clar nu a fost nici un penalty , RUȘINE ,ăștia aplica “ dictonul : “ câinii latră , ursul merge “ , ii da galben lui Benga degeaba …