Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
N ai ce sa intelegi. Rezolvarea va veni in momentul in care vor pleca cel putin 15 jucatori si vor veni macar 20. Aia e.
Vai scuba prost te las si mai prost te gasesc de fiecare data, e impresionant oarecum ca sa fiu sincer.
acolo sunt treburile mai complicate,csu este pe minus cu multi bani si s-au terminat contractele cu statul pentru rotaru.vrea sa faca un exit rotaru. urmeaza probabil si nelutu varga sa plece dupa ce rateaza titlu.
Bv Arla. Meriti vreo 6 luni sa freci banca. Pacat, la Cfr ai fost poate cel mai bun portar strain din ultimii 20 de ani. Te ai tacanit de tot. De acum…..ce mi e 2-0 ce mi e 12-0. Cel putin am ghicit ca ne o luma lejer azi. In ritmul asta nici de playoff nu sunt sigur. Aliluia
Cum sa faci un asemenea penalty??? Doamne ferește. ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esteeeee!!!! Goool goool goolllll!!!!
Hagi ii cocoseaza pe clonati
Penalty !!!! Hai cu 2-0!!!@
Sincer eu nu înțeleg ce se întâmplă la Craiova. Bani sunt, liniște e. Rotaru nu face pe antrenorul. Au stadion. Au si suporteri. Au schimbat 7 antrenori și nici unul nu a fost bun. Ceva nu se leagă acolo. Chiar asa nici un antrenor sa nu fie bun?? Din 7! Nu știu. Nu e treaba mea dar în toti anii astia au luat o cupa parca. Puțin. Foarte puțin.
Si voi, cei mai inflacarati pupatori de trandafiri rosii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.