Alte știri din fotbal
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
1
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Da, aici se pare ca se desurca bine, in Europa e greu. poate macar prinde grupele Conference...decat nimic tot e ceva
Vad ca sustii Dinamo, cate trofee are Dinamo luate pe bune?
Tu esti paralel cu fenomenul. Ni mi-ai raspuns nici ieri pe articolul cu Dyoszegyul. Esti un postac ieftin!
Dc-i vine de hac, RadioErevan-ului, noi toti vom deveni cei mai mari faristi !! Insa, pan' acu' la ultimul "meci" a fost 0-3 sau 3-0, ca nu mai retin !? ;)))
Bintuitul Vesel!))) Ce faci ma stresatule?! Asa-i ca ti-am furat linistea?! Lasa ma, nu fi trist! Daca tu te plingi atunci taticul tau talpanel ce sa mai zica?! )))
Ce griji are acest zecesebist trist la 3 dimineața … Pur și simplu ii bântui p’ăștia
Un sincer Bravo celor de la Farul! Se vede mana lui Hagi, faptul ca s-a inconjurat de profesionisti atat la nivel de staff cat si la conducere. Chiar as vrea Farul campioana. Cred ca multa lume doreste asta. Totul depinde de ei, cat de mult isi doresc in meciurile de Play Off. Primele doua meciuri din Play Off sunt decisive. Daca vor avea victorii vor avea in continuare prima sansa.
Pai s-a mai batut odata si l-a scapat gg
nu ne spuneți și despre mărețili realizări ale fostului viitor în cupili eropene?...că acolo nu primește *** cadouri cu goluri marcate după ofsaiduri clare...cică e ofsaid da Alibec nu influențează faza, hal de arbitraj și presă obedientă
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu știu cine o "opreste "(adică știu::: Hermanstad+ chefere le-au dat 7),dar știu cine-o impinge pe "a la rege"::::VAR-ul.păi la meciul cu Steaua ,omrani nu joacă mingea, pune corpul in fața lu prostea ăla, Miculescu își face mingea(SINGURA lui fază din campionat) ,centrează și Tavi reia-n plasă ...Știm ce s-a întâmplat:::GOL VALABIL ANULAT DE VAR(in aceiași etapă Rasford marca identic si la fel,dar la el era GOL).Acum,mălai mare alibec,in off-syde CLAR pune corpul in fața fundasului,îl incomodeaza cam ca și omrani pe trancalaul ala,dar VAR zice că e gol valabil.Nu-i bai,vine play-off-ul și dancu bacsi nu ca mai permite asa ceva și-om vedea !!!!!Eu zic că "rege" termină pe trei !!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.