Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Invatarea legilor antijocului e doar o etapa din viata acestui copil. Va urma invatarea legilor omeniei, vopsitului si parandărătelor regale, fara de care nu prea ai nicio valoare, la Ovidiu.
Poate sunt doar eu, dar parca de la un punct pare cam inventat articolul " exclusiv". Cu siguranță copilul a declarat reporterului "Ce am vorbit cu domnul Hagi rămâne între mine și el".
Am crezit ca e declaratia DDB-ului la aflarea vestii ca Dinamo a fost salvata din nou de la retrogradare,de comisii!
Bietul copil! "Cea mai frumoasa zi din viata lui" este ziua in care ala alintat de presa "regele" a urlat la el in asemenea hal, incat l-a facut sa planga! De ce a urlat ala?? Pentru ca el inca n-a apucat sa deprinda tainele antijocului! Acum insa, copilul e fericit pentru ca tocmai a primit o lectie de la "regele fotbalului romanesc": lectia antijocului. Frumos! Emotionant!
Retine copile cuvintele regelui. La 1-0 trage de timpppppp.
Ramane reactia spontana a regelui, restul sunt de circumstanta.
si uite-asa se confirma ca pustii joaca numai la Ovidiu ceva fotbal, mai mult de frica. Apoi, dau mare chix, pe oriunde pleaca, in tara sau afara. Pai asta nu e mare academie, daca formezi jucatori doar pt Viitorul. Halal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.