Comentarii (90)
zelea
zelea  •  30 Septembrie 2011, 15:01
Postat de misucfr pe 21 Septembrie 2011, 10:19

Mai schimbati placa , ca s-a invechit. Auzi cine vorbeste, Craciunescu ! Astia sunt bolnavi de frustrare care viseaza numai blaturi si arbitrii platiti. Nu vad numai greselile pro CFR, cele impotriva nici nu sunt pomenite.( vezi faza din prima repriza cand Weldon a fost busculat in careu - 11 metri si cartonas rosu la aparatorul vasluian). Halal comentarii.

Mai dute dracului,tu chiar esti avorton neasimtit!!!

zelea
zelea  •  30 Septembrie 2011, 14:49
Postat de stefanaa pe 21 Septembrie 2011, 12:43

Inca odata un clasament facut cu kurul si nu cu mintea de gsp, daca tot vrei sa faci un clasament pro si contra greseli , fa-l pe meciuri nu pe numarul greselilor . Asa poti fi avantajat de greseli intr-un singur meci sa zicem de 10 ori(meci pe care-l castigi) iar in alte 3 meciuri esti dezavantajat cu cate o greseala pe meci (jocuri pe care le pierzi), dupa scorul gsp ar fi 10-3 , nu mi se pare corect din moment ce ai castigat 3 puncte pe mana arbitrilor si ai pierdut 9 tot pe mana lor , corect ar fi 1-3 la greseli.

In sfarsit un oltean destept!!!Bravo!

ravanelly
ravanelly  •  25 Septembrie 2011, 16:38
Postat de alpin pe 21 Septembrie 2011, 07:09

Se stie ca Ion Craciunescu este cel mai anti-ceferist dintre arbitri sau comentatori! Doar e stelist!! (cand arbitra se spunea despre el ca are stelute in sange, in loc de globule rosii!). Spune ca Augustus a gresit in favoarea CFR-ului oprindu-l pe Wesley. Si se contrazice imediat, spunand ca e vina tusierului!!! Mai spune ca centralul a gresit la penalty-ul acordat; cica aparatorul isi trage piciorul din calea atacantului. Asa e; si-a retras piciorul DUPA!!! Cand e vorba de CFR Cluj, lui Craciunescu i se pune pata si "o trage pe Academiei"!!! Si acum 2 ani a tot insistat pe un raport cam 32 la 7 erori in favoarea CFR-ului, cand realitatea era exact INVERS!!!

fugi ca faci spume la gura!!!!

sordyn
sordyn  •  21 Septembrie 2011, 21:20

mai mare jigodie ca tine nic ca am vazut , martafoiule de Remus Ramureanu...... cum ti-a iesit tie la Dinamo 7/5.....mai sluga lui Gigi ce esti mai ai putin si scrii ca Dinamo este vinovata ca Steaua nu reuseste sa bata pe nimeni!!!!! unde este analiza, exemplele ptr cele 5 ori in care Dinamo a fost avantajata........exemple oaie ce esti sluga ...tu te numesti ziarist, poate esti prieten cu ziaristii

maroos
maroos  •  21 Septembrie 2011, 16:19

fac pariu cu ioanitoaia cu gaozarul asta care a scris articolul n a vazut 3 meciuri de cand a inceput campionatul..cred ca a visat noaptea statistica asta

zoltanul
zoltanul  •  21 Septembrie 2011, 15:43
Postat de alinardelean pe 21 Septembrie 2011, 15:05

din 2007 incoace, cfr e protagonista tuturor scandalurilor, nu au castigat nimic fara blaturi sau arbitri. cand, anul trecut, au luat o pauza, s-a vazut adevarata lor valoare.

Asa este ... cum la fel de ardelean esti tu! ... facut la o pana de curent pe "Drumul Sarmei " intre Pascani si Vatra Dornei. Hai du-te, bateti coasa pe site-urile por_no ... cu ardelence!

alinardelean
alinardelean  •  21 Septembrie 2011, 15:05

saviola2_8
saviola2_8  •  21 Septembrie 2011, 14:14
Postat de nikonist pe 21 Septembrie 2011, 12:31

vorbesti aiurea! ati fost superiori si in meciul din Stefan cel Mare ,meciul in care zapata si-a pierdut piciorul si in care ghencistii n-au avut nici un sut pe spatiul portii? muciola,tu vorbesti de minciuni?

in ultimele meciuri ati castigat de 5 6 ori dar realitatea a fost ca ati avut si mult noroc(din pacate) vezi ca pana si simbolul vostru andone a declarat asta.Nu ca ar conta, dar cel care vorbesti prostii si minciuni esti tu, vii cu un meci din 6 sa imi demonstrezi mie ca mint? hai sa ne uitam la toate meciurile si iti spun ca dupa cum s`a vzt si la tv steaua a fost echipa mai buna in meciurile directe dar dinamo a castigat, asta e, rezultatele raman si punct dar de aici pana a spune ca a facut dinamo cine stie ce in vreun meci cu steaua e cale lunga, valoarea voastra nu s`a vzt cu steaua, cu steaua ati fost mici cu poltava s`a vazut si cu alte no name`uri.

saviola2_8
saviola2_8  •  21 Septembrie 2011, 14:17

muciola e tactu` in cel mai bun caz bai ona/nist .eu vorbesc minciuni? ai dat exemplu un meci din ultimele 4-5 nu? restul le`ai omis `neintentionat` sunt sigur.Iti aduci aminte de steaua dinamo 0-1 cu golul lui tamas cand nu ati avut nici o ocazie in schimb ati tras de timp inca din prima repriza, de 1-1 cand ati egalat prin niculescu ati fost si atunci superiori?? de 2-1 cand at dat 2 goluri din 2 penalty in 2 minute si v`am dominat si la ocazii si la posesie la voi acasa , de 0-1 cu acel gol cu capul al lui torje cand steaua a avut bara plus inca ceva ocazii bune, de 2-1 din cupa cand trebuia safie 3-4 la zero la pauza si daca era arbitraj corect erati si in 10 oameni din prima repriza.

spartandinamovist
spartandinamovist  •  21 Septembrie 2011, 13:33

SI CINE ANALIZEAZA SI SPUNE CA SINT GRESELI PRO SAU CONTRA ? CRACIUNESCU E ANTI DINAMO SI CFR?PORUMBOIU CARE SE CEARTA CU TOTI PATRONII ?ALA DELA RECURS CARE A ARBITRAT LA COPII SI JUNIORI SI E FRICA SA JUDECE FAZELE STELEI VASLUIULUI GALATIULUI CAL SPARGE STAN,ASTIA DA STATISTICA ASTA ?EU NU JUDEC MECIURILE STELEI CA NU SINT ASA ATENT DAR NU MA UIT SI VAD CA MULTI DINAMOVISTI NU O FAC DECE ZIC ?CA NU VAD COMENTURI DINAMOVISYTE LA MECIURILE LOR DECIT 1-2 PECIND EI SE UITA LA DINAMO SINT PLINE FORUMURILE DE SUPORTERI DINAMOVISTI CARE TIN SI CU ALTE ECHIPE VORBESC COMENTURILE ,DACA NU VEZI NU COMENTEZI,DINAMO FACE CEL MAI MARE REITING DIN LIGA 1 DOVADA CA TOTI VIZIONEAZA SI ANALIZEAQZA PARTIDA