Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
@imperator Nu stiu cum vrea sa joace, dar stiu de unde a plecat scandalul. Probabil ca a vrut sa joace o repriza cu Martinovici pe dreapta, iar in a 2-a sa-l treaca in centru. Asa "odihnea" in prima repriza un fundas dr. si apoi un central.
CIOBANE...ai sa pierzi poata echipa...ia exemplu de la CFR Cluj...ai CAS si BRANZA in capul ala sec al tau...imbecilule...
S-a prostit si Martinovici, pacat fiindca este un jucator bun si polivalent in aparare.Oare cu cine o sa joace Reghe fundas central langa Chiriches?Sper ca nu cu Gardos, fiindca e varza.Dar pana la urma e decizia antrenorului si nici un jucator nu e mai presus de el, asa ca ciobanul are dreptate de data asta.Poate ii vine mintea la cap lui Martinovici si joaca unde il pune antrenorul.
Tu vrei să spui că Reghe vrea să joace cu parul de fasole în apărare mîine în locul lui Martinovici ? Eu mă așteptam ca să conteze pe Marti, ferească D-zeu să luăm bătaie !
Reghe l-a scos din lot, nu Becali. A refuzat sa joace fundas dr. Ce voiati sa-i faca? Sa-i spuna "Bravo!". Joci acolo unde e nevoie si te pune antrenorul, nu unde ai tu chef. Aici sarbul a intins coarda. Becali l-a aprobat pe Reghe, dat a anulat amenda pt ca a apreciat ce a facut Martinovic pt Steaua.
bravo ciobane,i-ai gonit pe geraldo+iliev,acum vrei sa scapi si de martinovici.am impresia ca la steaua daca nu apari prin revistele de cancan nu ai viata lunga la echipa.daca esti profesionist si iti vezi de treaba,te da afara oierul,daca spargi oglinzi la masini si umbli cu tot felul de parasute care iti vor doar banii,esti bun de steaua.
E peste Szukala ca valoare si este un baiat cu un caracter fantastic, cand intra pe teren chiar da totul. Tot respectul pentru el iar pentru Becali acelasi dispret si acelasi mesaj, sa plece ! Echipa se poate descurca si singura, este capabila sa se autofinanteze, lucru dovedit. N-avem nevoie de circari si bufoni, sa se duca sa isi faca echipa in alta parte, dar sa lase Steaua in pace, sa aiba putin respect fata de echipa asta care i-a dat aproape totul in viata, Steaua l-a facut cine este, macar sa o respecte si sa o lase sa respire, a readus-o pe primul loc, o eventuala plecare acum ar fi onorabila.
pacat, e cel mai bun fundas central din lot la momentul actual. Chiriches il poate depasii...dar momentan Novak e cel mai bun
Bă da nu-mi vine a crede, iar mă apucă dracii.................................
ASTA E becali, UN OM DE DOI LEI, ASA SE VA COMPORTA CU TOATA LUMEA, ISI BATE JOC DE TOTI. TARANUL TOT TARAN RAMANE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.