Alte știri din fotbal
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
1
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
10
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
1
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Esti sigur clujene? Au auzit de apa dar nu prea se impaca cu ea, in Ardeal va spalati numai duminica =)) alt adevar!
Cea mai buna linie de atac a CSU e cu Barsan, Iulian Calin, Radu Petrescu, Chivulete si Catalin Popa. Vasaras si Deaconu sunt consilierii lui Bergodi.
Cică în noaptea de pomină când *** cerşea jucători pentru restul de echipă necovidată, l-a sunat inclusiv pe Rotaru: bă, nea Rotare, vreau pe Koljic, îţi dau pe loc 5 milioane! Rotaru: ţi-l dau cumetre, dar cu 30 de milioane de euro plus 25 % dintr-un eventual transfer...după care i-a trântit telefonul în naretă!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine *** decat oltean prost. Macar *** au auzit de apa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tin minte un comentariu al tău în care spuneai ca tu nu jignești:))))
Hahaha .. ti am spus Ca esti prosT... se pare ca *** prin casa avand halucinatii cu *** care vin sa ti fugareasca ***.. de ***)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, nu, m-am pipi pe tine! Eu am 32 de ani impliniti in august! Tu, babac b0zgor prost care esti dupa cum scrii ai cel putin 50-60 de ani. Te pupa tati b0zgor batran si prost care esti! ♡
***Pe mine nu ai avut cum,prostea).. ti am spus ca esti dus ..Semne de batranetze
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am facut destul pipi pe tine astazi b0zgore, mai vorbim saptamana viitoare cand joaca urmatorul meci echipa aia care "nu te intereseaza" =))
Am vazut *** ***( *** Insa nu ascunde contrastul))))... iar in ce priveste natia(o stii si tu)esti doar nationalitate...))faptul ca Zoltan ti a zi cum ti a zis ,confirma adevarul stiut de Toti ardelenii..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.