6.6.6  •  04 Decembrie 2020, 23:33

sa spui ca rezultatul e decis de ceva ce nu a urmat e o dovada de desteptaciune inversa. ha ha ha ha 2 lei ciunga, 3 lei punga, nimic gsp-ul!

goggu.mecanicul
goggu.mecanicul  •  04 Decembrie 2020, 23:19

Dar de offsideu eronat al lui Fabbrini care ar fi marcat golu de 2-0, iar atunci aceasta faza nici nu se mai punea in calcul in min 90+1. Hai sa fim seriosi, pe noi ne-au furat arbitrii de 12 puncte doar sezonu asta, iar sezonu trecut ne-au privat de intrarea in playoff, speram sa o tinem tot asa, sa le stea mucii in gat fcsbistilor. Dinamo nu se desfinteaza, va fii cosmaru lor.

162581722063442
Cristian Musat  •  04 Decembrie 2020, 23:19

De ce s-a dat offside la Fabrini?

6.6.6
6.6.6  •  04 Decembrie 2020, 23:19

o greseala cit universul cosmic. de aia nu mai rasare maine soarele... ha ha ha ha ha ha

valiomanid
valiomanid  •  04 Decembrie 2020, 23:01
Postat de fcd18 pe 04 Decembrie 2020, 22:59

Rezultatul n-ar fi fost decis si de rosul nedat la Mezza Colli in prima repriza?

Ala nu se vede din redactie..:))

fcd18
fcd18  •  04 Decembrie 2020, 22:59

10156162893436307
Johny English  •  04 Decembrie 2020, 22:55

Deci "Albitrul" trebuie sa mearga sa dea cu VAR!

catalin.palcu
catalin.palcu  •  04 Decembrie 2020, 22:53

Nu, nu ! rezultatul a fost decis de un gol fabulos al lui Camara, nu de arbitru. nu e o garantie ca se marca din acel penalty. se putea termina tot 0-1. parca asa ne spuneau noua toti cand ne plangeam de arbitraje : ca sa mai lasam smiorcaiala, ca cica se mai intoarce roata si pe parcursul campionatului se echilibreaza greselile pro cu cele contra. uite asta s-a intamplat in seara, s-a mai echilibrat nr de greseli de arbitraj contra lui Dinamo