Alte știri din fotbal
De față cu fanii, fostul dinamovist a dat vina pe antrenor: „N-am voie să joc, întrebați-l p-ăla!” » Replica a venit imediat
0
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
La culcare cu ghenele fcsb-iste, care sperau să se încurce Dinamo! Bhuhuhahahhahah
2la 1 pentru dinamo spre disperarea gigeilor si a comentatorilor digi sport
logica si cu fecesebismul nu prea fac casa buna)))))
steaua a deschis balul ieri cu ulmu nu uita asta.
Ăștia, în frunte cu Gigi, sunt palavragii fotbalului. MM pe feisbuk, Gigi în biserică( asta până la amiază), pe seară sunt invitați la discuții serioase, pe Digi. :))
Când joacă fc fcsb pregătim lămâile!
Întâi au fost “afumați”, acum fierb! E bine!
Ce s-a intamplat de nu e niciun fcsbist la comentarii pe nicaieri?Au luat bann toti?Stie cineva,ceva?
au timp deseara sa se incununeze week-endul inceput de calificarea stelei continuat de cfr iar azi de afumati si sper ca dinamo si sepsi sa incheie en-fanfare week-endul lor. :))))))))))))))
numai gigist sa nu fii astazi :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.