Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
3
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
„Carla, legendă a clubului” » Scenografie spectaculoasă pentru magazionera care s-a pensionat după 27 de ani
0
Barcelona se desprinde decisiv în La Liga! Victorie cu Getafe și avantaj de 11 puncte față de Real Madrid
0
Un gol în prelungiri a readus-o pe Tottenham pe loc retrogradabil! + „Boxerul” Radu Drăgușin
0
Arsenal - Newcastle » Căzuți pe 2, „tunarii” sunt obligați să câștige. Echipele de start
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Greu destin pt FC Argeș,sa pleci de la Dobrin,sa ajungi la Gerea sau poate mos Gerila,oare ce nr are pe tricou,cred ca a fost coleg de echipe cu un alt mare jucător Burleanu, deci ne miram de rezultate,pai cu asa SPORTIVI,TOT INAINTE,SE ROTESTE IN MORMINT GISCANUL OBLEMENCO,BALACI SI ALTII
FC Fcsbisti toți... doar ei i au primit pe FC Fcsbisti cu paine și sare pe stadionul unde marele Dobrin a făcut arta ca sa fie pângărită de acești FC Fcsbisti
Primar PSD-ist :))))
Deci vineri va fi meciul “morți” vs “decedați”!
Mda, aduci antrenor de liga a treia si vrei sa-ti garanteze ramanerea in prima liga, gandire de primar din Romania...
Pai era la mintea cocosului ca FC Arges vrea sa evite retrogadarea. Adrian Dulcea trebuia sa stie asta de la inceput! Daca Cristian Gentea are bani de un antrenor mai bun, sa-l angajeze si sa-i spuna din capul locului ce vrea FC Arges!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dulcea, cand i-ai luat locul lui Mosneanu nu te-ai gandit ca si ala a vrut sa faca ce vrei tu, dar nu poate sa faca din cauze independente de vointa lui ? (Daca e greu de inteles, roaga pe cineva sa-ti explice...)
Cam multi trebuie sa sune la 112 !
bine ca si-a dat seama in ceasul al 12-lea si a indreptat marea greseala cu dulcea antrenor !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.