FOTBAL  »  Superliga  »  FC ARGEȘ - FCSB 1-0

Claudiu Keșeru, din nou umilit de Gigi Becali » Ce s-a întâmplat în meciul de la Pitești

Claudiu Keșeru / Captură Telekom Sport +13   FOTO
Claudiu Keșeru / Captură Telekom Sport

Articol de GSP - Publicat joi, 03 martie 2022 23:05 / Actualizat joi, 03 martie 2022 23:12

FC ARGEȘ - FCSB 1-0. La Pitești, Claudiu Keșeru a fost umilit din nou de către patronul Gigi Becali!

Atacantul care a marcat de 8 ori în actuala ediție, în 21 de meciuri, contabilizând un total de 33 de goluri în 65 de partide în tricoul FCSB, nu doar că a fost ținut pe banca de rezerve în startul partidei, Petrea spunând că a fost o decizie tehnică, dar în debutul părții secunde a fost trimis să se antreneze, apoi chemat din nou pe bancă!

Andrei Vlad, eroare monumentală la Pitești! „Messi al portarilor”, moment inexplicabil la golul lui FC Argeș + SCHIMBAT la pauză
FC ARGEȘ - FCSB

Chiar și Keșeru se uita dezgustat și ironic la ceea ce i se întâmpla. Galeria FCSB i-a scandat numele, fotbalistul s-a ridicat de pe bancă și le-a mulțumit fanilor. Apoi, în minutul 79, a fost aruncat în luptă, în locul lui Cordea.

FC Argeș - FCSB / Sursă foto: Cristi Preda
+9 FOTO

FC Argeș - FCSB 1-0. Echipa lui Petrea e groggy, resemnată și fără viitor! FC Argeș joacă finala de play-off cu FC Botoșani