Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
Obiceiur invatate in puscarie
Intr-o cutie de carton, cu o găleata pe cap! Cam ăsta e “marele” manager ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai citit cartea lui a.ciobanu sau macar titlul,prostalaule?ti-e dedicata.
Pana atunci o folosesc prostii ca tine cărora le tresaltă inima meci de meci in minutul 90 :))))))))
*** sa pastreze galeata pana la sfarsitul editiei! o sa-i foloseasca la stransul lacrimilor fcsbistilor pt un alt campionat pierdut!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În sfârșit, are și Meme Stoica ceva pe umeri!
Gheo il tine pe mm la club doar ca sa aiba de cine sa-si bata joc.
mai bine isi punea cutia de carton ca tot el a lansat expresia asta.
*** arbitraj antistelist, lu frf încă îi țâțăie că cfr nu va lua titlul. Restul fac ciocu mic !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Studiu de caz. Cumnați Gica Popescu si Gica Hagi. Primul candidează împotriva protejatului lui Dancu si merge “dincolo”. Al doilea face de 7 ani jocul CFR-ului si scapă desi Chiodi este anchetat in Italia pentru aceste transferuri. Vrei sa continui cu primarii din Mioveni si Argeș care se dau la o parte? Sau Pandele? Ca doar nu vrea control la primărie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.