Alte știri din fotbal
Jucătorii de la CFR Cluj, șocați de seria de victorii: „Nu mi s-a mai întâmplat”
0
Clujul la putere! CFR a rezistat asaltului arădean și a rezolvat și ecuația cu UTA. 6 din 6 și salt spectaculos în clasament!
10
Ce-a fost și ce-a ajuns » Trist ce a pățit Ciprian Deac în UTA - CFR Cluj, după ce Pancu l-a rechemat în lot
1
Conducerea vrea să vândă echipa, antrenorul oferă detalii din vestiar: „Două luni de întârziere”
0
Știri din fotbal internațional
WOW! Internaționalul român îl face zob pe marele Seedorf: „Jucător de clasă mondială, dar DEZASTRU ca antrenor!”
1
Un înalt oficial al Uniunii Europene îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Nu totul este negociabil”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A”
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
păi tocmai, că n-au făcut nimic pentru fotbalul românesc. De 15 ani promovează doar jucători străini. Calitatea fotbalului prestat e altă discuție. Și aia cu punctele acumulate în UEFA e relativă întrucât nu ajută celelalte echipe din prima sau a doua ligă.
Bai frate...lumea asta e din ce in ce mai sensibilă...gazonul asta pare impracticabil incat sa se puna problema ca nu se va mai disputa meciul? Serios? Tre sa fie neaparat "la verde" ?Sa ne amintim pe ce gazoane se juca în urma cu cativa ani? Gazoane mult mult mult mai proaste...e prima data cand purtătorii noștri de tricouri de fotbal joaca meciuri de campionat in luna ianuarie si gata...pai englezii care n au pauză intre tur si retur de ani de zile? sau meseria de fotbalist se practica doar in conditii meteo avantajoase? Răcesc bijuteriile de la fcsb cumva la gambele pe care le oricum le tin dezgolite prin centru vechi? Incredibil...
Nici vorba de 3-0 la masa verde cum spera habarnistii fecesebisti
acum, că s-au schimbat băieții de butoane, iar leviuții și găbiții au plecat spre locuri mai răcoroase, poate nu mai cere amânare :))
Problema in situatia de fata e ca ninsoarea nu se opreste. Cei de acolo fac tot ce le sta in putere, dar optiunile sunt limitate. Arbitrul poate amana partida cu o ora, si, in cazul in care s-ar opri ninsoarea, jocul ar putea incepe. Altfel, e posibil ca meciul sa se amane pt maine. S-a intamplat si in portugalia ceva similar in urma cu vreo 2 saptamani
vorbesti cumva de amanarile alea din procesele cu steaua cerute de jijel prin intermediul avocatilor aflati in practica prin tribunale verginele?pai toata lumea e de acord ca sa se termine odata cu amanarile si taraganarile si sentinta sa ramana definitiva
*fotbal
Cu totii suntem pasionati de fotbalul. Ceea ce ne separa de restul e setea penytu justitie. Dreptate fara limite. Asta astept :))
Asta e zero pe langa necarantinarea fcsbului la intoarcerea din Turcia. Acolo trebuia taiat in carne vie.
Există regulamente în vigoare, meciul se va juca, cred eu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.