Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Căpitanul lui Arsenal a văzut imaginile de la final și laudă un adversar: „E un gentleman!”
0
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Echipa ros albastra a fost retrogradata !!
Este un blestem ptr Steaua si Vlad,tocmai in meciurile decisive fie in campionat sau cupele europene,ACEST PORTAR ,DE MARE TALENT,GAFEAZA DECISIV , ADUCAND PEJUDICII ENORME CLUBULUI !Nu este posibil sa i se dea mereu ..INCA O SANSA....IAR EL SA RECIDIVEZE FLAGRANT !REGRET MULT PTR.EL,DAR NU ESTE PTR UN CLUB DE MARIMEA STELEI !CU EL AM PIERDUT CALIFICARI EUROPENE,IAR ASTAZI AM AJUNS LA O DIFERENTA DE - 14 P.TARNOVEANU TREBUIE SA-I IA LOCUL,IAR ..MESSI ZREBUIE SA-SI GASEASCA O ALTA ECHIPA !Apropos,Pitestiul a avut un noroc orb,DAR BOTOSANII VOR DISTRUGE ACEASTA ECHIPA LUNI !!!
Echipa ros-albastra are, oficial ,culorile galben -albastru:)))
Sa inteleg ca toti sunt prosti si doar tu esti destept ? Ce dioptrii ai ?
De toata jena arbitrul fifa hategan, ezitant si cu decizii controversate!
Mina nu este pe minge cind o preia Stoica, este foarte clar ! Poate insa a fost offside.
Ok....atunci echipa ros-albastra care nu a retrogradat niciodată.... sa nu ne amendeze cei de la CNA
Este posibil sa ii fi intrat in reflex sa astepte cateva secunde inainte sa ia decizia pentru ca s-a obisnuit cu VAR. Dar daca in final ia decizia corecta toti ar trebui sa fim multumiti.
Nu cred ca Hategan a arbitrat Steaua vreodata.
Tocmai ca n-avea mana pe minge cand i-a luat-o, numai ca mai bine ca nu l-a acordat pentru ca fusese offside ceva mai inainte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.