Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
2
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Haha! Auzi, egal pentru fc5b! Pe aia nu-i mai salveaza nici smurd-ul!! O sa-i spulbere acum oltenii si sunt out, ca ei oricum nu mai bat pe nimeni!
Traiasca cooperativa gigista!.... ***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali vrea sa ia Botosanului locul de Europa.
In opinia lor,toată lumea trebuie sa tragă ptr cyobann
Sunteți pe față, ce mai...egal ptr fcsb! Adica deja au castigat meciul...dar dacă bat oltenii?
Ce sa vezi la cooperativa fc5bista??? Zero barat ca si fc5 B=ul!
Du-te la școală!!
Am văzut amundoua meciuri tur-retur. Botoșani trebuie sa aibă mult puncte, golul când Tamas sa împiedicat de Keyta, și sa dat fault, acela e de cascadori rasului, de penalty ce sa mai spun, în amundoua meciuri.
Penalty clar acum, Coltescu nu da nimik. În tur Botoșani a fost furata ca în codru, gol valabil, penalty și atunci. Cine ii tine pe Astra în spate și de ce?
Voi face un comentariu in doua parti-care nu prea se leaga una cu alta-in stilul lui Ioanitoaia!1.-Probabil ca va castiga Astra!Pentru ca in meciurile precedente Astra a jucat bine doar in a doua repriza,spre deosebire de Botosani care a jucat bine in primele reprize, iar dupa pauza s-a aparat!In cel mai bun caz Botosani va scoate un egal!2.-Daca castiga Botosani,fcsb cade pe 5!Asa ca e ordin de la baskan sa castige Astra-care nu are drept de joc in cupele europene!Si prin urmare,Coltzescu nu le-a dat un penalty clar celor de la Botosani!Prin mijlocirea lui Craciunescu, a fost iertat de Becali-bineinteles cu conditia sa se faca baiat ascultator!Dar deocamdata nu ne putem da seama care-i dispozitia lui Alibec!De el depinde!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.