Alte știri din fotbal
Obiceiul care i-a schimbat viața iubitei lui Daniel Bîrligea: „Motivul pentru care vine singură” + „Crede toată lumea că suntem Georgina...”
0
Decizie radicală după conflictul cu MM Stoica: „Nu o să dau niciun jucător la FCSB!”
0
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
1
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Rezultat normal! "Surpriza imensa" e numai ptr gesepistul craitoiu!
Legea actuala a sportului nu are nici o noima permitand primariilor si consiliillor judetene sa finanteze echipe de fotbal si interzicand in acelasi timp ministerelor sa faca acelasi lucru. Corect ar fi fie sa interzica tuturor cluburilor profesioniste, nu numai de fotbal, sa intre in posesia banului public indiferent de unde provine acesta, fie sa permita folosirea banului public indiferent de provenienta lui. Una din doua.
Inseamna ca are echipa satelit puternica.
"Farul i-a „furat” bijuteria" ??? CFR a terminat pe 3, despre ce vorbesti ?
Meci anost, singurul lucru interesant a fost rezultatul. CFR nu avea voie sa piarda meciul asta. Botosaniul incinge lupta pentru evitarea retrogradarii.
justitia e aiurea ,CSA 2017 nu ar trebui sa existe cel putin nu in cadrul unui club ministerial,daca ar fi asociatie finantata de primarie si consiliul judetean da,dar nu poate fi club de fotbal profesionist ca sectie de fotbal la Clubul Sportiv al Armatei care face parte din MAPN ,asa zice legea,ma mir ca v-a lasat sa jucati chiar si din liga a patra sub forma asta de organizare...CSA 2017 nu reprezinta STEAUA ,este doar o forma de a sustrage bani publici din Ministerul Apararii Nationale de o gasca de burtosi ...nu degeaba a trimis Ciolacu corpul de control.nicaieri nu mai exista o echipa finantata de un minister,nu exista in lume asa ceva in fotbalul profesionist.
:::)))))
Respect Danut !! Forza UTA, forza UTA, hey, hey !!
Croatii il cunosc mai bine pe Kopic decat noi..si daca l au pus antrenor la cele mai mari echipe din Croatia..inseamna ca e ceva de capul lui ! Sa il compari cu bogdan andone...! Din pacate,pe forumul asta sunteti multi orbiti de ura, aveti niste commentarii de te doare capul. Multi aveti si o varsta, dar commentati ca niste copii !
Asa e are echipa de primul loc. Da 5 boabe pe meci si primeste maxim 2 :)) .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.