Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Craiova inca n-a iesit din lupta, are meciuri directe atat cu Steaua, cat si cu CFR!
Blat pe fata! Bancu da intentionat pasa la adversar iar albanezul Fili, neam cu jiji, inscrie! Hai clonutza, camioana (fara p)!
Pai, cand iti vinzi cei mai buni jucatori din atac (Mihaila si la voi Man) sau sunt accidentati (Koljic), cine sa dea cate 5 pe meci? In cazurile astea penaltyurile conteaza. Si daca primele 2 clasate au vasalii lor iar noi nu si mai suntem si dezavantajati de arbitrii, nicio sansa la campionat.
Dar de ce să ținem cu ***??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma confunzi cu iosif, *** la intelect. Daca o ardeai pe digi si, cum tot scoteai de la dosar pe aici ce scria un user sau altul, ia scoate-mi dosarul meu de la digi unde am fost facut galeata, infantil gigist!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai Botosani pentru cine a jucat azi? Intreb sincer! Vad ca oltenii ii vor pe *** campioni, eu nu, prefer fc5b peste kfr in cazul in care Craiova nu mai are sanse reale la campionat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai fost facut galeata pe digi, si ai venit sa iti incerci norocul si pe aici?
Moldovenii au faultat pe Koljic mai întâi, >n careul moldovean, apoi în continuarea fazei, un botoșenean nu a putut să sară la cap fiind prins -ca un biscuit- între doi craioveni, dar faza era pe linia de fund, în afara creului mic... Iftime a reclamat, presa a amplificat, dar era prea de oaie povestea...
Da, rar primeste o echipa cate 2 penalty-uri pe meci, cateva etape la rand. Si se simte imediat diferenta fata de altele care sunt dezavantajate cateva etape. Cel mai frustrant e sa te fure arbitrii in duelurile directe decisive pentru titlu.. cand pierzi puncte cu echipe mai slabe, mi se pare aiurea sa dai vina pe arbitraj. De ex, nu am fost de acord cu multi care se plangeau de arbitraj dupa meciul pierdut de noi la Sibiu, unde, desi am primit un gol suspect de fault la portar.. acolo trebuia sa dai 5, indiferent daca iti mai dadea arbitrul penalty sau nu.
Iftime este prototipul parvenitului perfect,te umilesti si slugaresti pana-n panzele albe,bani sa iasa si sa stai si tu cu stapanul la masa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.