Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Just for the record, vecinul fcsbist Roja și-a început “activitateal pe acest articol la ora 8 seara (s-a abținut din răsputeri sa nu intre mai devreme însă odată ce Botoșaniul a înscris uite ca sevrajul l-a doborât!). Prin urmare, numai pe acest articol, la un meci care nu implica FC fcsb in niciun fel, a “petrecut” 4 ore, Duminica seara!!! :-)))) Mai dau un refresh la pagina peste vreo 2 ore înainte de somn sa mai rad puțin de el! Gluma, gluma, însă chiar mi-e mila de familia lui dacă a ajuns ca in locul lor sa prefere compania unora ca Ștrul, LașLaș, Lucica, asistentul Horică de la dispensarul “cartierului”, plângăciosul Silvică și, evident ... Vansoitan! Sa zicem Doamne Ferește! :-))))
nu ...ia zi tu ,ciobandente=)))
plagiat fotbalistic ..trofeele Stiua din 1947 pana in 2003 lipsesc cu desavarsire ...oare unde or fi ? ..sa fie in Vitrina CSA Steaua ,clubul armatei?
Uite aici: https://www.uefa.com/uefachampionsleague/match/63987--fcsb-vs-barcelona/
bai ..o tot dai p aia cu Fcsb= stiua ...arata trofeele ..zii la meme sa le pregateasca...tu daca vrei sa arati ca ai terminat liceul arati carnetul de note(palmaresul vezi doamne) ..sau arati diploma de BAC?...
meri cu cercu
La fel! Îl verific după 2, plus trebuie sa contabilizez timpul alocat de Roja forumului Dumincă seara :-))) Norucul lui ca nu-și permite iOS ca dădea screen timeul peste cap! :-)))) Seara buna! PS: ca sa îl bag total in noaptea minții pe asistent, mă retrag și io! But I’ll be back! :-))))
îi zicea cfr când s-a înființat?
Las' ca va respecta pe voi ilie de la scularie! Nu vezi ca nimeni nu va ia in seama? Toate zbaterile, disperarea de a atrage adepti in secta talpanista, nu au dat roade! Atunci cand milioane de oameni va spun ca sunteti beti, vOi, cei 1000, tre' sa mergeti la culcare!:))
hai tu, intră și cu hadrian, să-ți dăm umilință totală
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.