Alte știri din fotbal
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii » Ocazie imensă a gazdelor!
4
După două luni, Andrei Nicolescu le-a scris din nou suporterilor: „Ar fi lipsit de onestitate să spun asta”
1
Marius Baciu, după ce Gigi Becali a anunțat că schimbă sistemul la FCSB: „E o posibilitate”
1
Universitatea Craiova încearcă să aducă o „bestie” de la Dinamo Kiev: „Există speranța că se va ajunge la un acord”
1
Știri din fotbal internațional
Juventus, nouă ofertă oficială pentru Emiliano Martinez
0
Cristiano Ronaldo a făcut anunțul care zguduie fotbalul: „Au fost 25 de ani cu multe sacrificii”
0
Arsenal - Manchester City, în Supercupa Angliei. Umilință la Cardiff
0
Marian Barbu și Radu Petrescu, delegați la dueluri tari din play-off-ul Conference League
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Armatele Europei caută soldați tineri pe TikTok și Instagram și nu mai ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mecanicii români au desfăcut motorul de 380 CP al unui VW Touareg hibrid și ...
Libertatea
Tu nu vezi ca reinvie site-ul asta? Sute de comentarii la meciuri, lasa omul sa posteze.
Corect, e infiorator de prost, dar sunt multi candidati. El, ștrul, iosif, horatiu, si multi altii. O gramada. Au un singur lucru in comun: toti sunt fecesebisti! :)))
Asa si? N ai trimis nimic la uefa?:)Daca esti dinamovist doar de asta iti arde tie acum? Nu ai alte griji? Eu sper sincer ca dinamo sa nu dispara. Nu inteleg ignoranta asta si liosa de obiectivitate. Binenteles presupunand ca nu esti postac precum cei binecunoscuti.
Laslas e unul din cei mai proști oameni de pe site-ul ăsta. E și normal să creadă că porcăria lui Gigi e Steaua București. Omul e terminat.
***ici nu e vorba de Botosani - Dinamo ??!? Canta la alta masa..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dimineata pe răcoare.
Bate Dinamoul lejer. Si asta arata nivelul fotbalului romanesc, cand o echipa retrogradata si fara bani, Dinamou, bate la pas alte echipe din Liga 1, neretrogradate si fara bani. Mai de graba te uiti la o cursa intre gargarite decat la fotbalul de la noi. Mult mai interesanta.
Pe 24 ianuarie 2003 Gigi Becali înființa societatea comercială Fotbal Club FCSB SA și astfel Steaua București dispărea. Armata și-a reînființat secția de fotbal în 2017. Asta a fost primul rău pe care acest om l-a făcut Stelei. Au urmat și altele, iar în prezent FîCîSîBî-istii sunt cei mai mari dușmani ai stelistilor.
Pe 24 ianuarie 2003 Gigi Becali înființa societatea comercială Fotbal Club FCSB SA și astfel Steaua București dispărea. Armata și-a reînființat secția de fotbal în 2017. Asta a fost primul rău pe care acest om l-a făcut Stelei. Au urmat și altele, iar în prezent FîCîSîBî-istii sunt cei mai mari dușmani ai stelistilor.
Haruț n-a semnat cu clona fcsb?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.