Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
0
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
1
Știri din fotbal internațional
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Un arbitraj penal si cu directie clara. Unde ati mai vazut eliminare precum asta, in ce campionat sau cupa europeana a vazut cineva vreodata ca un jucator ia al doilea galben pentru ca a facut cativa pasi in teren vrand sa intre dupa o accidentare? Cum sa dezechilibrezi in meci pentru un nimic si asta inainte sa fluieri pauza? Iar pe Gradinaru il elimina dupa terminarea meciului pentru ca l-ar fi injurat pe Pap de parca nu e ceva ce se inampla de zeci de ori intr-un meci. Nici la meciurile de fotbal de la Vatican nu dai oameni afara pentru asa ceva, niste mizerii, arbitraje de strigoi de genul asta trebuie trimise la puscarie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Militia se pregateste de matineu!
A intrat mai mult , m-am uitat la meci in reluare , se pare ca cineva i-a spus sa intre . Eu am vrut sa subliniez ca pozele astea sunt inutile ,de umplutura .
Uită-țe pe frontpage, francezul avea gheata la zece centimetri deasupra liniei de tușă ce delimitează terenul de joc. Poartă 44, se pedepsește cu galben! :))
Multumim gesepeule pozele ne-au lamurit , bustean :)))
Foto 10/ neșpe! :))
Când doi ratangii de meserii se adună și se uită unul în ochii celuilalt, francezul este eliminat. :))
Jucator lovit in cap care e ametit si intra pe teren fara acord(camerele au surprins?Si iese inapoi? A calcat linia? A intrat un metru? A vazut cineva?) Cu bricheta seful de facto cca... ce sa ceri?
Respect, Talpan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.