Alte știri din fotbal
Ștefan Târnovanu, anunț în presa din Polonia: „Mi-ar plăcea să fac pasul în campionate mai puternice. Iau în considerare oferte”
0
Louis Munteanu, transfer iminent de la CFR Cluj » Clubul care l-a convins pe Varga! Se stabilesc ultimele detalii
5
„Mai bine picam cu Italia” » Bănel Nicoliță e speriat de forța Turciei și are o singură dorință înainte de baraj
1
Președintele din Superliga a fost sunat direct de Gino Iorgulescu: „Ne-am întins cât ne permitem”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid și încă o superputere încheie 2025 la vârful unui clasament rușinos
0
Mega-stadionul care rivalizează cu Santiago Bernabeu pentru finala CM 2030 » Au pătruns pe șantier: va fi cea mai mare arenă din lume
1
„O porcărie!” » Tună înainte de Supercupa Spaniei: „Nu mă feresc să vorbesc”
1
Consecințele „Legii 31 decembrie” pentru Cristi Chivu » Ce s-a întâmplat în precedentele 3 sezoane în Serie A!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Tezaurul mai puțin știut al Apusenilor. Singurul loc din România unde se ...
Libertatea
Taxa de 25 lei pentru coletele extracomunitare stârnește confuzie. Românii ...
Adevărul
Cine a fost cel mai bun sportiv din lume în 2025? 6 reporteri GSP ...
GSP SPECIAL
Ucraina îi răspunde lui Serghei Lavrov cu o caricatură, după declarațiile ...
Libertatea
Voi sunteti chiar recunoscuti pt relatiile ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stoicane, du-te la Vânju -Mare și apucă-te de agricultură.
come si dice ,ai shupt-o !:))
Tocmai ce si-a ridicat periscopul! E pe aici ,dar sa ne combata pe noi ,nu pe prostovanii lui dinamovisti ,care scriu ca pisica...
Poate te apuci de Yoga, pui rozeta la vedere și rezolvă cineva dintre noi, metre. :))
Se face coliva lui Mimao! Puneți arpacașul la fiert, desfaceți bomboanele, turnați zahărul praf prin cartonul în formă de cruce..!
*** si a la Raducioiu metre?P))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In cel mai greu moment al istoriei Dinamo sa dai echipa pe mana tzarusului de Stoican .Poate sa-si puna ce ochelari vrea tot se vad cojile de seminte dintre dinti...e singurul jucator din ce am vazut pe care nu-l prea simpatizeaza nea Mircea L. Stie el ce stie
Ahahhahahahahahahahahaha! Se vede ca nu stati bine pe iq. Altceva nu visati! Vedeti sa nu va bage gigel cipuri, daca tot pe conspirstii sau constipatii o ardrti. Sunteti zero. Nu meritati mai mult de atat: AHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHA!
Stoicane, du-te la Vânju-Mare și apucă-te de agricultură.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.