Comentarii (9)
adiro  •  14 Ianuarie 2021, 19:07

Poziționarea lui Chindris la gol ne arată de ce joacă in campionatul nostru și nu unul străin . Și când antrenorul este impresar și taximetrist și lasă echipa sa plece la București la citit contracte primește ceea ce merita .

boerbist  •  14 Ianuarie 2021, 19:45
Postat de maddad pe 14 Ianuarie 2021, 19:27

De cand face pe impresarul, Croitoru nu prea mai are treaba cu antrenoratul. "Marile" genii ale Mapamondului, Harut si Chindris, care sunt curtati de granzii Europei, si-au dovedit valoarea. Sunt subiectiv pentru ca "Steaua nu se refuza", cum suna o expresie, dar sa uitați de Ivan, acest Haplea-n chiloți caruia Steaua i s-a parut prea mica pentru unul ca el pentru care Barça ori Real erau "standard minim". Acum, freaca banca de rezerve la o echipa de doi lri din provincie.

Frumos compliment pentru Ivan, sa-l compari cu Camataru! Ma tem ca e departe si de fratii Costea...

dobrin  •  14 Ianuarie 2021, 20:39
Postat de kordell pe 14 Ianuarie 2021, 20:07

Cred ca de la tuica ti se trage .

Stai asa sa mai iau o dusca... la Dinamo la proxima semana vor intra banii si totul va fi bine, iar in februarie va fi marire de capital si Dinamo va ataca Liga Campionilor. Acum esti multumit?

planetfun  •  14 Ianuarie 2021, 20:18

harut, umilit cu 15 mii pe luna ! opaahhahaha

kordell  •  14 Ianuarie 2021, 20:07
Postat de dobrin pe 14 Ianuarie 2021, 18:46

Hai baieti ca se poate. Putem depasi pe Hermanwhatever (FC Prodanca) si pe Iasi, iar Dinamo e pa.

Cred ca de la tuica ti se trage .

valyomanyd  •  14 Ianuarie 2021, 19:43
Postat de maddad pe 14 Ianuarie 2021, 19:27

De cand face pe impresarul, Croitoru nu prea mai are treaba cu antrenoratul. "Marile" genii ale Mapamondului, Harut si Chindris, care sunt curtati de granzii Europei, si-au dovedit valoarea. Sunt subiectiv pentru ca "Steaua nu se refuza", cum suna o expresie, dar sa uitați de Ivan, acest Haplea-n chiloți caruia Steaua i s-a parut prea mica pentru unul ca el pentru care Barça ori Real erau "standard minim". Acum, freaca banca de rezerve la o echipa de doi lri din provincie.

Bre, Steaua nu a vrut niciodata sa-i transfere pe Ivan, Chindris si Harut !

maddad  •  14 Ianuarie 2021, 19:30
Postat de adiro pe 14 Ianuarie 2021, 19:07

Poziționarea lui Chindris la gol ne arată de ce joacă in campionatul nostru și nu unul străin . Și când antrenorul este impresar și taximetrist și lasă echipa sa plece la București la citit contracte primește ceea ce merita .

Am un singur comentariu la comentariul tau: bravo!

maddad  •  14 Ianuarie 2021, 19:27

De cand face pe impresarul, Croitoru nu prea mai are treaba cu antrenoratul. "Marile" genii ale Mapamondului, Harut si Chindris, care sunt curtati de granzii Europei, si-au dovedit valoarea. Sunt subiectiv pentru ca "Steaua nu se refuza", cum suna o expresie, dar sa uitați de Ivan, acest Haplea-n chiloți caruia Steaua i s-a parut prea mica pentru unul ca el pentru care Barça ori Real erau "standard minim". Acum, freaca banca de rezerve la o echipa de doi lri din provincie.

dobrin  •  14 Ianuarie 2021, 18:46

Hai baieti ca se poate. Putem depasi pe Hermanwhatever (FC Prodanca) si pe Iasi, iar Dinamo e pa.