Alte știri din fotbal
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
0
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupa la titlu: „Cea mai competitivă”
0
O legendă a giuleștenilor laudă transferul lui Moruțan: „Asta ne lipsea la Rapid, de când tot spun! Dar ne mai trebuie ceva!”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Fabio Capello s-a lămurit cu Cristi Chivu: „Merge pe o linie foarte clară. Nimeni nu înțelege mai bine decât el”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Iar scandal și presiune *** ziariști mediocri care vreți cu orice preț sa descreditati pe Becali. Sa va amintesc niște statistici gunoaie mizerabile ce sunteți. Gigi a creditat astra și a luat bătaie cu 2-1 a creditat Botoșani si a luat bătaie cu 2-1acasa nici o zi fără atac la Steaua și la Gigi Becali. Nu ca mai suport ziarul și mizeriile care le scrieți. Nici un cuvânt de CFR care creditează direct arbitri și defilează fără probleme. Eu va propun ceva sa ii facem campioni înainte de a începe campionatul pe CFR apoi sa se joace la caterinca a că sa fiți voi mulțumiți și sa va luați banii de la CFR care va plătesc sa scrieți anti Steaua sa va luați în avans bani murdari și mizerabili pentru ce scrieți zi de zi fata de Steaua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e nici un duel, Botosani va lua inca 3 puncte de la fcsb (vezi-Doamne s-au certat) dar pana in play-off e vor impaca miraculos si 6 puncte neinjumatatite vor merge spre ciobanul puscarias.
De cand a "investit " Becali la Botosani "in transferuri " parca si rezultatele sunt care sunt ...deci ....meci de pus la pariuri ,eazy money :)
Se indoieste cineva de rezultat ?? Victorie simpla cu 1-0 a Fcsb-ului iar la vara Chindis va ajunge la Becali, dar cu 500.000 de mii de euro mai scump !! Un blat elegant intre ciobanul fardat si “inteligentul” Iftimie !! Abia astept comentariile antrenorului Croitoru de la finalul partidei !!
pariati 2 solist pe cumetrie !!
Ce treaba are ciobanul cu Steaua (in afara de datoria de 38 mil.€)? El e patron la fcsb!
Draga gesepe ! Nu vindeti casyraveti gradinaruluo. Poate sa bata fosta steaua cu 100 la zero ca tot Cfr ul castiga campionatul . Apropo. Nu sunt cfr ist. Sunt pragmatic si am " amazing power of observation " !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.