Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Eu personal sunt dezamagit. Un meci cu rezultate proaste pentru trolii anti Steaua. Nici 500 de comentarii?? Pai cum va duceti maine la unitate?? Si trolii celebrii au trecut la clone nefolosite? Pfff... Relax. Steaua pierde campionatul pentru ca Gigi nu stie sa antreneze. O sa aveti clipe de bucurie curand. Pana atunci maine ati ***-o. Sa vedeti sectoare ce faceti voi pentru lipsa de comentarii din seara asta! :))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atenție mare la meciul Craiova-CFR!!! Acolo s-ar putea să fie cel mai mare blat din playoff!! Rotaru declară că nu mai face prostii, să vedem dacă se ține de cuvânt și joacă cinstit!
Când îi văd pe Jiji cu Eftimie mă gândesc să propun chetă să-l plătim pe austriacul ăla ce o"încurcat" ursoaica cu ursu' pt distrugeri.
E clar ca Craiova va fi anul asta arbitrul luptei la titlul intre cfr si fcsb. Intrebarea este daca ii va intoarce "favorul" fcsb-ului de anul trecut?!
lasa, poate va arbitreaza Tudor..))))
Sau Redmic (care a recunoscut personal) ca i-a dat titlul lui Sumi!:)))
Si Gigel izolat la muntele Athos ca sa nu poata face schimbari!:)))
Despre Sepsi -CFR ce sa mai spunem, dar despre complotul Craiovei impotriva FCSB ului in urma cu trei ani cand Viitorul a luat campionatul ce sa mai zicem ????
Straton titular cu CFR în ultima etapă! Și recuzat Istvan Kovacs! Dacă e delegat la ultimul meci, nu ne prezentăm! Boicot!
Nu sunt asa de sigur!:) Scenariul optimist (inaintea acelui meci) ar fi sa se incurce cu Botosani si Craiova, si noi sa castigam cu Sepsi si Craiova!:) Dar e greu...n-avem nici lotul complet, si nici atacant adevarat (eu tot insist)!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.