Alte știri din fotbal
Cele 32 de echipe rămase în cursa pentru Liga 2 » Cât de complicat e sistemul de promovare în acest sezon
0
Ciprian Marica, despre problemele lui Mircea Lucescu: „Probabil l-a consumat și acest meci cu Turcia”
0
Mircea Rednic, îngrijorat de starea lui Mircea Lucescu de mai multe zile: „Nu știu cum cei din jurul său nu au văzut asta”
0
Universitatea Craiova, victorie fără emoții în amicalul cu CSM Slatina
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Bună observatie domnule Badea... Asta din cauza asta a și murit speranța.. s-a născut talent și a murit speranța... Nu a făcut fata în Turcia și prin Grecia marele fotbalist cu șortul la genunchi stil rapper.. când îl vad cum poarta șortul ala îmi vine sa sparg televizorul.. Nu știu de ce naiba nu ii spune cineva ca nu e în discoteca ci pe terenul de fotbal..
pe asta nici guardiola nu il spala..7 ani de acasa lipsa. good luck!
Când folosește persoana I plural ca să critice jocul echipei sale asta îl include și pe el. Așa că observația este neîntemeiată.
Pe asta numai Hagi si selectionerii ce il mai vad fotbalist...
Alibec ...un mare analist ...mult mai bun decat Ilie Dumitrescu...
Distracție TOTALĂ !...Hai faru' !...:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.