Alte știri din fotbal
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
0
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
0
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
El traieste din "anunturi", din "ce se va intampla". Incheie fiecare abureala cu "o sa vedeti!" Iar presa sta cu gura deschisa cazuta in admiratie si-i reda, atenta, toata flecareala, tot delirul, la virgula.
Să vezi la vară câte transferuri fictive vor fi anunțate și ce "super echipă" va face (din nou). Vor fi non-campioni pentru al 4-lea an la rând, dar presa gigista va vorbii doar de "atac la titlu", "fcsb principala favorită la titlu" etc. :))))
Cum puteti sa il mai bagati in seama pe acest impostor,oameni buni? Ati capiat?
Pacat ca un tip care totusi baga bani in fotbal are acest nivel intelectual si cultural. Nu inteleg totusi - admite ca foarte multe transferuri sunt aiurea, dar nu il gaseste nicicum responsabil pe MM?
Titlul de anul asta e dus, se gandeste la viitor, prin 2021,22.
La vară 5 transferuri? Offf! Cam târziu nea Gigi, cam târziu. :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce mai e de spus la acest club? Totul e comic...:))))))
Asta mare smenar este .ia cu 50.000€ si vinde cu 40 milioane bucata de jucator
E nasol daca ti-ai schimbat scopul,adica din a vinde jucatori cu 30-40 milioane ai ajuns sa cumperi altii si sa ramai cu ceilalti in curte!O vorba din popor(poporul roman) spune ca ,,prostul nu e prost destul daca nu e si fudul,,!La mai mare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.